Kolajen(Collagen) Takviyesi

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
4.819
9.917
Ya baktım da orjinal sitesinde 100 Tl olan şey Türkiye de 400 TL. Bu nasıl adam kazıklama, yuh diyorum hakkaten.
Ekşi'de ayrıntılı açıklayan bir yazı okudum ve şu an aldım, çok ani bir alışveriş oldu :KK70: 400 tl olanı değil, bakalım, kullanıcı yorumları güzel, darısı başıma.

sevimsev

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
13
4
Ya baktım da orjinal sitesinde 100 Tl olan şey Türkiye de 400 TL. Bu nasıl adam kazıklama, yuh diyorum hakkaten.
Evet bende baktım 30 Euro yurtdışı fiyatı. Firmayı aradım sordum market ürünü olmadığını içerik olarak Türkiye için özel üretim olduğunu söylediler.

sevimsev

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
13
4
o kadar pahalı ki insan güvenip alamıyor... hepsi de hiç bilmediğimiz markalar.
Evet çok markanın var farklı fiyat ve toz, kapsül ve sıvı formda olanı. içeriklerine ve gıda bakanlığı onayına felan bakarak karar ver. Ben sıvı formda 10.000 mg balık kolajeni Tip 1 Tip3 olan swedish nutrayı aldım bugün elime ulaştı. Balık kolajeni olmasına rağmen tadı ve kokusu muhteşem ilk izlenimim bu. ilerleyen günlerde ne farklılıklar olacak paylaşırım gene.

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
14.351
28.389
Ekşi'de ayrıntılı açıklayan bir yazı okudum ve şu an aldım, çok ani bir alışveriş oldu :KK70: 400 tl olanı değil, bakalım, kullanıcı yorumları güzel, darısı başıma.
Al gitsin diyen o duyguyu iyi bilirim :KK70: hangi marka aldın, kaç gram kolajen var içinde?
Evet bende baktım 30 Euro yurtdışı fiyatı. Firmayı aradım sordum market ürünü olmadığını içerik olarak Türkiye için özel üretim olduğunu söylediler.
Markanın kendi sitesinde 16 Euro görünüyordu. Hikaye ya, bize gelene kadar x 4 oluyor fiyatlar. Kazıkçı millettiz.

Sevdaya gazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
341
600
Ne kadar süredir kullanıyorsun? Ne gibi değişimler yaşadın? Tablet olanlarda kolajen gramajı az gibi sanki.
Bir ayı geçti. Tırnaklarım çok zayıftı biraz sertleşti güçlendi gibi. Tablet daha iyi dye duymuştum. Siz nasıl kullanıyor sunuz? Kolajen oranı 1 tablette 750 mg. Az mı acaba 🤔 ne kadar olmalı?

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
14.351
28.389
Bir ayı geçti. Tırnaklarım çok zayıftı biraz sertleşti güçlendi gibi. Tablet daha iyi dye duymuştum. Siz nasıl kullanıyor sunuz? Kolajen oranı 1 tablette 750 mg. Az mı acaba 🤔 ne kadar olmalı?
Ben de henüz almadım. Araştırma aşamasındayım. 2 ay içinde etkileri belli olur diyorlar.

Osman Müftüoğlu en az 5 gr olmalı, daha azı fayda etmez diyor. Arkadaşın bahsettiği İsveç markası o yüzden iyi görünüyor. Doz başına 10 gr + balık kolajeni.

Konu Sahibi Benzer konular Forum Cevap Tarih
H Bir Bilene Sorun ! 123
Yukarı Alt