• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kolajen(Collagen) Takviyesi

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.123
10.829
Al gitsin diyen o duyguyu iyi bilirim :KK70: hangi marka aldın, kaç gram kolajen var içinde?

Markanın kendi sitesinde 16 Euro görünüyordu. Hikaye ya, bize gelene kadar x 4 oluyor fiyatlar. Kazıkçı millettiz.
10000 mg, toz halde, 28 günlükmüş, silindir şeklinde bir kabın içinde, ölçme kaşığı gibi bir şey çıkacak mı içinden bilmiyorum. Bugün geldi, 1 tane de 3ü bir arada paketleri gibi paketlenmiş serilerinden deneme ürünü yollamışlar.
Benim aldığımın tadı yokmuş bu yüzden her şeye konup içilebiliyormuş. Yolladıkları ise hindistan cevizi aromalıydı. Hindistan cevizinin her şeyine bayılırım, gıda-kozmetik fark etmez, ama içecek aroması olarak olmamış. Hatta sitede görmüştüm, daha pahalıydı, almamıştım, iyi ki almamışım.
Supra marka aldım ben, aldıktan sonra araştırdım, iyiymiş neyse ki :KK70:

sevilsende

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
4
2
Bende kolajen hakkında araştırma yapıyorum .... bu linkte çok detaylı işlenmiş okumanızı isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.123
10.829
Bende kolajen hakkında araştırma yapıyorum ..... bu linkte çok detaylı işlenmiş okumanızı isterim.
Sitenizi geliştirin öncelikle. Ürün içeriklerine ulaşılamıyor, çok amatör bir site. Güvenip de alışveriş yapmam ben. Dediklerimi ciddiye alın, yıllardır online alışveriş yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sevdaya gazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
435
965
Ben de henüz almadım. Araştırma aşamasındayım. 2 ay içinde etkileri belli olur diyorlar.

Osman Müftüoğlu en az 5 gr olmalı, daha azı fayda etmez diyor. Arkadaşın bahsettiği İsveç markası o yüzden iyi görünüyor. Doz başına 10 gr + balık kolajeni.
Arkadaşın bahsettiği kolajen hangisi?

Yukarı Alt