• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kolajen(Collagen) Takviyesi

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
16.220
35.303
10000 mg, toz halde, 28 günlükmüş, silindir şeklinde bir kabın içinde, ölçme kaşığı gibi bir şey çıkacak mı içinden bilmiyorum. Bugün geldi, 1 tane de 3ü bir arada paketleri gibi paketlenmiş serilerinden deneme ürünü yollamışlar.
Benim aldığımın tadı yokmuş bu yüzden her şeye konup içilebiliyormuş. Yolladıkları ise hindistan cevizi aromalıydı. Hindistan cevizinin her şeyine bayılırım, gıda-kozmetik fark etmez, ama içecek aroması olarak olmamış. Hatta sitede görmüştüm, daha pahalıydı, almamıştım, iyi ki almamışım.
Supra marka aldım ben, aldıktan sonra araştırdım, iyiymiş neyse ki :KK70:
aaa o hindistan cevizli olanlar tekli kullanım formatındakine + 100 TL ama içeriğinde ki ilave C vitamin, HA, biotin vs güzelmiş.

Gerçi o farkı verince vitamin c'nin daha kalitelisi de alınır.

sevimsev

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
13
4
Ben de henüz almadım. Araştırma aşamasındayım. 2 ay içinde etkileri belli olur diyorlar.

Osman Müftüoğlu en az 5 gr olmalı, daha azı fayda etmez diyor. Arkadaşın bahsettiği İsveç markası o yüzden iyi görünüyor. Doz başına 10 gr + balık kolajeni.
Benimde tercihimde en büyük etken 10 gr sıvı formda balık kolajeni, sıvı formda olması, isveç malı olması old
Rica ederim. Denemedim, sadece okuduğum kadarıyla güzel gözüküyor. Bir de Türkiye de satan siteden hiç alışveriş yapmadım. Güvenilir mi acaba?
ben daha oncede almistim farkli bi urun bu siteden herhangibir sıkıntı yasamadim ve takipte ediyorum siteyi. urunleri gida Bakanlığı onaylı ve orjinal ürünler.

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
16.220
35.303
Benimde tercihimde en büyük etken 10 gr sıvı formda balık kolajeni, sıvı formda olması, isveç malı olması old

ben daha oncede almistim farkli bi urun bu siteden herhangibir sıkıntı yasamadim ve takipte ediyorum siteyi. urunleri gida Bakanlığı onaylı ve orjinal ürünler.
... adlı siteden mi? teşekkürler bilgilendirme için :KK54:

Son düzenleyen: Moderatör:

sevimsev

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
13
4
amazon.uk den alışveriş yapan var mı acaba? gümrüğe takılır mı ki?
gida takviyeleri ilaclar genelde takılıyor. arkadasim amazon değil ama yurtdışında bi siteden takviye aldi burda gumrukte doktor raporu istediler alamadi kaldi gumrukte :) riske girmeye hic gerek yok varsa Turkiyede yada yurtdisina giden biri yaninda getirebilir o zaman sıkıntı olmuyor.

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.102
10.759
aaa o hindistan cevizli olanlar tekli kullanım formatındakine + 100 TL ama içeriğinde ki ilave C vitamin, HA, biotin vs güzelmiş.

Gerçi o farkı verince vitamin c'nin daha kalitelisi de alınır.
Biotin vitamini fasa fiso, ihtiyacımız olan biotini yiyeceklerden alabiliyoruz zaten, ha çok dandik besleniyordur kişi, o yüzden alamıyordur o ayrı.
Tadı dediğim gibi benim için çok kötüydü, aç karna içmiştim onun etkisi var mı bilmiyorum. Bu arada ölçme kaşığı varmış içinde. Şimdiki hedefim o kaşıkla 28 günü çıkarabilecek miyim, yoksa 3*4 gün önceden mi bitecek :KK70:

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
16.220
35.303
gida takviyeleri ilaclar genelde takılıyor. arkadasim amazon değil ama yurtdışında bi siteden takviye aldi burda gumrukte doktor raporu istediler alamadi kaldi gumrukte :) riske girmeye hic gerek yok varsa Turkiyede yada yurtdisina giden biri yaninda getirebilir o zaman sıkıntı olmuyor.
ya eskiden ben ingiliz bir marka alıyordum, sorunsuz geliyordu, ama şimdi daha sıkı kontrol oluyor sanırım. İşte TR'ye her ürün gelmiyor, gelince de fiyatlar 2, 3 katı oluyor ya, ondan acaba diyor insan ama haklısın; hem riske hem beklediğin süreye değmez belki de.

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
16.220
35.303
Biotin vitamini fasa fiso, ihtiyacımız olan biotini yiyeceklerden alabiliyoruz zaten, ha çok dandik besleniyordur kişi, o yüzden alamıyordur o ayrı.
Tadı dediğim gibi benim için çok kötüydü, aç karna içmiştim onun etkisi var mı bilmiyorum. Bu arada ölçme kaşığı varmış içinde. Şimdiki hedefim o kaşıkla 28 günü çıkarabilecek miyim, yoksa 3*4 gün önceden mi bitecek :KK70:
Hadi yaa bir ara çok popüler olmuştu, biotin içmeyeni dövüyorlardı :KK70: ben 1 kutu solgar bitirdim, hiç faydasını görmedim. Gerçi zor çözünüyor, çok çok çok su ile içmek lazım diyorlar, ona bağlamıştım.

Senin aldığın ürün gerçekten iyi yorumlar almış, fiyatı da gayet makul. Ben de deneyeceğim sanırım. Bir araştır istersen ama C vitaminiyle tüketmeye özen göster derim. Ester-c :KK66:

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.102
10.759
Hadi yaa bir ara çok popüler olmuştu, biotin içmeyeni dövüyorlardı :KK70: ben 1 kutu solgar bitirdim, hiç faydasını görmedim. Gerçi zor çözünüyor, çok çok çok su ile içmek lazım diyorlar, ona bağlamıştım.

Senin aldığın ürün gerçekten iyi yorumlar almış, fiyatı da gayet makul. Ben de deneyeceğim sanırım. Bir araştır istersen ama C vitaminiyle tüketmeye özen göster derim. Ester-c :KK66:
Su ile ilgisi yok canım, fazlası vücuttan atılır zaten, yani diyelim ki 100 tlye aldın biotini, o 100 tlyi idrar yoluyla attın :KK70: Ondan işe yaramadı.
Ester-c aklımda benim, ama yazın c vitamini sıkıntılı, şöööööyle bir ekim kasım olsun, cila niyetine onu da alırız :KK70:
Aldıktan sonra gördüm ben yorumları, hepsiburada, n11 gibi sitelerde kendi adlarıyla yorumlar var, inancım arttı açıkçası. İşe yarar gibiyse anneme de alacağım.

Yukarı Alt