Kolajen(Collagen) Takviyesi

nazmet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
4
0
Kızlar ben cildime kolajen takviyesi yapmak istiyorum artık yaşlanma belirtileri olarak sarkma filan başlayacak hissediyorum cildimde ...hap olarak buldum sıvı yüze srülen var mı biliyor musunuz? bir de kullanan faydasını gören oldu mu?? cilt emer mi mesela süreceğiz ama :deli:
merhaba sizin bahsettiğiniz kolajen ürünün adını verebilme gibi bir durumunuz varmı? zahmet olmazsa ??? sıvı olarak mı yoksa hap olarak mı ama kullandığınız ürün olsun olurmu??

lucy whitmore

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
3.338
2.318
Kızlar şu başlığı canlndiralim lütfen. Ekşi sözlükte kolajen konusunda inanılmaz bilgili biriyle iletişimdeyim. Bana az evvel supra protein markasının kolajenini tabsiye etti. Iherbden alacaktım beklemeye gerek yok bu çok başarılı diye. Bir marka daha vardı onu unuttum şimdi baktıktan sonra tekrar yazarım. Kullanıp memnun kalanlar paylaşırsa hepimiz faydalanmis oluruz bu nimetten:) internette çok fazla sahte ürün var, umarım buraya da reklam yorumu yazanlar olmaz.

sanslimelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2015
34
9
merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.

Avillila

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
2
0
Merhaba.. İlk kutuyu bitirdim ve kesinlikle inanılmaz bir etkisini gördüm. Nasıl faydalar

1. Cildim parladı, lekelerim azaldı
2. Kırışıklıklarım azaldı
3. göz altı morluklarım azaldı.

Söylediğim gibi cildim daha canlı görünüyor.. çevremdeki insanlar yüzüne ne yaptırdın diye soruyor.. yaklaşık 3 ay oldu kullanmaya başlayalı. Ama etkisini ben anlamamıştım. Çünkü doğal bir canlanma hali oluyor. Ve hergün kendinizi görünce pek hissetmiyor insan.. Dinlenmiş bir cilt gibi geliyor. Lakin, kullanmaya başlamadan önce foto çekmiştim ilk kutu bitince aynı açılardan fotoğraf çektim ve karşılaştırdım. İnanılmaz bir fark var. Sanki botoks gibi bir işlem yaptırmışçasına büyük bir farktan söz ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Meiji Türkiye'de satılmıyor sanırım ama yüksek mglı ve amino ile birlikte olanını almanız gerekiyormuş. Çünkü amino kolajeni etkin hale getiriyormuş, bana satan görevli söylemişti. Japonya'da shiseido markasının kolojeni de çok satıyor. 2. kutu bitince shiseido alacağım.. değişiklik iy
Ki

Avillila

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
2
0
Merhaba kızlar ben cildime kolejen takviyesi almak istiyorum nerden temin edebilirim araştırdım internete sitelere guvenemedim ve meiji iyiymiş nasıl teymin edebilirim yardımcı olur musunuz

randimannn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
8
4
Selam kızlar. Bende aynı dertten muzdariptim. forumlarda dolaşırken burada görüşmüştüm galiba YANA günlük likit kolajen diye bir ürün var. onu kullanmaya başladım. gayette memnunum. Göz çevremdeki kırışıklar gitti. Ve enterasan olay göz damlası kullanıyordum. Artık kullanmaya ihtiyacım kalmadı. Çünkü YANA içindeki Hyoluronik Asit vücudumun nem ihtiyacını da karşılamış oldu. Üç Kür kullandım. Şimdi beş aydır ara verdim. Herşey yolunda :KK36:
Canım merhaba kaç yaşındasın bi de ne kadar kullandın bunu acaba

randimannn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
8
4
merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.
Merhaba canım kırışıklıklara iyi geldi mi ürün acaba bi de ne kadar sürede etkilerini gördün

Konu Sahibi Benzer konular Forum Cevap Tarih
H Bir Bilene Sorun ! 123
Yukarı Alt