Kolajen(Collagen) Takviyesi

Rena07

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
568
174
Keşke olsa öyle birşey ama maalesef bende azalmadı
Hangi marka ve ne kadar süre kullanmistiniz. Benim 1 kutu bitmek uzere. Sudocologen 14 lük toz halinde olandan aldim.2 kutu daha aldim simdi. Isaallah bi faydasi olur. Selulitlerimde azalma var gibi ama diyet yapmaya basladim ekmek ve tatli yemiyorum ondanda azalmis olabilir. Su ana kadar baska bi etki gormedim sacimda yada cildimde

Kralice8353

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
29
4
Dopelherz almayi düşündüm bende ama icerigine bakinca kolojen miktari dusuk geldi.
Osman müftüoğlu hep.inu tavsiye etti içeriğinin iyi.oldugunu söyledi solgarda tıp 2 var voonka düşündüm ama sonra bunu aldim hatta fiyati voonkadan iki kat fazlaydı ama içeriği bana daha iyi geldi

mert

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
1.616
11
osman müftüoğlu balık kolajeni içeren takviyeyi önerdi. doppelherz dana kolajeninden yapılmış..ayrıca içeriği 2500mg.
voonka balık içerikli ayrıca içeriği 10000mg.ben voonka alacağım..

mert

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
1.616
11
merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.
nasıl memnun kaldınız mı voonka dan. ben de yeni sipariş verdim. 30 luk şase ,suda eritilen.acaba faydası var mı diye merak ettim.233 tl ye aldım internetten.

mert

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
1.616
11
kolajen in etkileşmesi için c vitamini de gerekiyormuş onunla ilgili bir video izledim şimdi bende supranın ürününü sipariş etmiştim. sonra bende bir platformdan biriyle görüştüm o farmakoloji okumuş ptotein yapılı takviyeler ağızdan alınmazlar yıkılırlar paranız boşa gider , paça çorbası için daha faydalı dedi. napıcamı şaşırdım oysa çok heveslenmiştim ama işede yaramıyorsa para kolay kazanılmıyor , kolay da harcanmamalı , millet çöpten yemek topluyor faydası yok ise yorum yapanların aldığı fayda plasebo ya da kişinin metabolizmasıyla alakalı ise kapitalizme hizmet etmek lüzumsuz...
kolajen takviyelerinin içinde diğer vitaminler de var. mesela c vitamini....

Yukarı Alt