Kolajen(Collagen) Takviyesi

mert

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
1.616
11
merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.
bende internetten sipariş verdim. hangi aromalısından aldınzı?karpuz,yeşil elma ve ananas vardı. ben elma dan sipariş verdim. kaç kutuluk ve sürelik kullandınız?devam ediyormusunuz?

melikee01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
5
0
Ben daha önceden voonka nın ürününü kullanıyordum ciltte genel olarak işe yarıyor ancak sarı lekeleri gidermedi. eczacım şu an yeni gelen bir ürünü anlata anlata bitiremedi. ama fiyat ucuk bir de tam sonuç almak için 4 kutu kullanmak lazım diyor. içeriğine bakılırsa güzel ürün ama bu paralar verilir mi bu devirde bilemedim.
Suda
Collagen
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 40 ml
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 14
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Hydrolyzed Collagen Peptides 5500 mg **
Hyaluronic Acid 100 mg **
Coenzyme Q10 5 mg **
Vitamin C 300 mg **
Vitamin E 30.44 mg **
Vitamin B5 3.5 mg **
Vitamin B6 0.84 mg **
Biotin 500 mcg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

ezgiesen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
4
1
Merhaba kızlar. Bende Nutraxin Gold Collegan kullanıyorum :sampiyon: 1 aydır kullanıyorum baya memnunum. Hepinize tavsiye ederim. Güzel ciltlere :KK5:

Karayelll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2014
3
4
Merhaba.. Ben bugün asahi markasının amino asitli kolajen tozunu aldım. Yaklaşık 1 kaşık içeçeklere katacağım. Bu kutu toz 1 aylıkmış. 5000mg kolajen içeriyor. Şuanda piyasada en çok 5300 mg var ama onda amino yoktu. Bir ay kullandıktan sonra işe yarayıp yaramadığını size söyleyeyim. Sevgiler.
Merhabalar, Ürünü nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Konu Sahibi Benzer konular Forum Cevap Tarih
H Bir Bilene Sorun ! 123
Yukarı Alt