Koleston Naturals serisi

Loiseaxblue

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
235
Arkadaşlar aranızda Koleston Naturals saç boyası kullanan var mı ? Ben bu boyadan aldım ama kullanma talimatında allerjik reaksiyon üstünde çok durmuşlar .Kağıdın arka yüzeyi boyanın allerji riski ile ilgili .Kutunun üzeri de boydan boya talimatlarla dolu fisfisfis.Diğer hiçbir saç boyasında bu kadar zehirli olduğuna dair yazı yok .Bu boyada bir" kurukafa "resmi eksik .Açıkçası kullanmaktan korktum :1no2:.Sizlerden kullanan varsa paylaşabilir mi lütfen ?

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
238
ben kullandım bu güne kadar hiçbir boya alerji yapmadı bende çok korktuysan testini yap derim ama kolestonun dier bıyasından daha iyi

Loiseaxblue

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
235
ben kullandım bu güne kadar hiçbir boya alerji yapmadı bende çok korktuysan testini yap derim ama kolestonun dier bıyasından daha iyi
Canım cevap için teşekkürler .Biraz tırsmıştım çünkü çok abartılmış .Benim aldığım böğürtlen siyahı .Sanırım mavi siyah gibi bir renk .Zaten mavi siyah nedense hiçbir markada bulamadım a.s.

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben boyadım ve resmen saçım simsiyah oldu :1shok: koyu kahve yapmıştım bide ama saçtan baya bi akmıyor kına gibi aynı.kaydirigubbakcemile5

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
238
siyahtan dönüş çok zor biliyosundur o yüzden yapmadan önce bi düşün derim ben 4 kez siyaha boyadom uzun süre severek hatta çok severek kullandım ama sıkılınca açmak için kuafor çokm para istedi ve yanacağını söyledi kendim bi cesaret palettenin yoğun renk açıcısını aldım kahveye kadar açtı pişman olursan bu da aklında olsun

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
siyahtan dönüş çok zor biliyosundur o yüzden yapmadan önce bi düşün derim ben 4 kez siyaha boyadom uzun süre severek hatta çok severek kullandım ama sıkılınca açmak için kuafor çokm para istedi ve yanacağını söyledi kendim bi cesaret palettenin yoğun renk açıcısını aldım kahveye kadar açtı pişman olursan bu da aklında olsun
kesinlikle katılıyorum. yanlışlıkla siyahımsı olan saçımı hala eski rengine çeviremedim. üstelk dünya kadar para döktümsenağlama

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kolestonun tonları çok koyu bence....akmasın koyu olsun saçıma tutunsun boya dersen koleston kullan tavsiye ederim...ama koyu istemem istediğim zaman açıp rengiyle oynıyım dersen başka bir boya markasına yönel...

Y

yakamoz_16

Ziyaretçi
evet cnm koyu ama bn yıpratmasın,akmasın,tutsun istiyorum hangi boyayı tavsiye edersiniz?

Yukarı Alt