Koleston terracota 6/74 kullanlardan tavsiye??

maviada

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
181
11
çok saol cnm ya,çok iyi oldu görmem,ewt tutmuş çok da güzel olmuş,güle güle kullan:)

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.842
41.108
çok güzel durmuş. ben terracota yı daha açık bir kızıl kahve diye düşünmüştüm. ana rengin koyu olduğundan sanırım, bu koyu ton olmuş.. açık bir tonda daha kızıl ağırlıklı bir kahve olur herhalde...bazen sarı saçtan bıkıp koyu kahvelere dönmek istiyorum. ama beyazlarım bunu engelliyor sonra yakışmazsa diye düşünüyorum.

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
23 Temmuz 2007
11.244
200
çok güzel durmuş. ben terracota yı daha açık bir kızıl kahve diye düşünmüştüm. ana rengin koyu olduğundan sanırım, bu koyu ton olmuş.. açık bir tonda daha kızıl ağırlıklı bir kahve olur herhalde...bazen sarı saçtan bıkıp koyu kahvelere dönmek istiyorum. ama beyazlarım bunu engelliyor sonra yakışmazsa diye düşünüyorum.
canım tam tahmin ettigin gibi...
kızılla kahve karişimi değişik cok çekici bir renk
ama işte benim sacımda kotu tonun ustune ancak bu sekilde tutabildi
beyazlarin cok değilse gonul rahatlıgıyla kullanabilecegin bir renk
en azından evde kendin boyayabilirsin :içelim:
yani saridaki gibi dip boya icin kuafore gitmene gerek yok :1hug:

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.842
41.108
canım tam tahmin ettigin gibi...
kızılla kahve karişimi değişik cok çekici bir renk
ama işte benim sacımda kotu tonun ustune ancak bu sekilde tutabildi
beyazlarin cok değilse gonul rahatlıgıyla kullanabilecegin bir renk
en azından evde kendin boyayabilirsin :içelim:
yani saridaki gibi dip boya icin kuafore gitmene gerek yok :1hug:
ben dip boya yaptırmıyorum. röfleden röfleye 4 ayda bir giderim, kuaföre. ama beyazlar fazla. 15 günde saç uzuyor. ve koyu renkler beyazlarla daha bir kontrastlık yaptığından ,daha bir sırıtıyor...sarıda platinde kaynıyor işte. asil bir renkmiş... güle güle kullan..

schatz48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1
0
gurbaa prenses benimde öle olurmu die boyadım saçımı ama olmadıııı:KK43: sanırım açtırmam gerekiyooo

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.357
478
aslında çok hoş olmuş bence. sanki özellikle uçları koyu yapmışsın gibi...

rojdina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
212
0
bende bu rengi kullanıyorum ama benim saçımda açık duruyor ben biraz daha koyusunu istiyorum..boyarken içine hangi rengi karıştırırsam biraz daha koyu durur sizce???

E

EU3

Ziyaretçi
yaaa çok güzel olmuş...benim de koyu kestane ben de boya alıp boyicem inş..tutar...

Yukarı Alt