Koleston terracota 6/74 kullanlardan tavsiye??

roserose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mrb arkadaşlar bende bu rengi çok beğendim günlerdir renk araştırması yapıyorum şuan saçımı palette fındık kabuğuna boyadım ama kahve tonlarını beğenmiyorum soluk duruyorlar fındık kabuğu rengi saçımın üstüne boyasam tutar mı acaba nasıl olur yardım edin

eylulhazan

asırlardır yalnızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşım sen boyayalı çok olmuş ama aktıkça nasıl durdu rengi inşallah bu mesajı görürsün :KK70:

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
Emoji Skoru
46
başlık üzerinden uzun zaman geçmiş ama belki bazı arkadaşlara yardımcı olr diye yazma geregi duydum
ben senelerdir röfle kullanan bir insandım bir kere koyuya boyatıp vazgecmek istedim olmadı berbat renkler ortaya cıktı

1 ay önce gittim koleston terokota aldım ve sonuc ilk boyamada bile harika
simdi 1 ay gecti üstünden renk oldukça açıldı, sanki kendi saç rengime geri dondum inanılmaz

fakat ben gene boyayacağım cünkü ilk boyandıgındaki rengi de güzel
yani röfleden dönmek isteyenlere tavsiye edilir

not: 2 kutu boya kullanıyorum :))) VE TÜP BOYA İLACINI ALIP KENDİN KARIŞTIRDIGIN

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:

nessca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
başlık üzerinden uzun zaman geçmiş ama belki bazı arkadaşlara yardımcı olr diye yazma geregi duydum
ben senelerdir röfle kullanan bir insandım bir kere koyuya boyatıp vazgecmek istedim olmadı berbat renkler ortaya cıktı

1 ay önce gittim koleston terokota aldım ve sonuc ilk boyamada bile harika
simdi 1 ay gecti üstünden renk oldukça açıldı, sanki kendi saç rengime geri dondum inanılmaz

fakat ben gene boyayacağım cünkü ilk boyandıgındaki rengi de güzel
yani röfleden dönmek isteyenlere tavsiye edilir

not: 2 kutu boya kullanıyorum :))) VE TÜP BOYA İLACINI ALIP KENDİN KARIŞTIRDIGIN

Uploaded with ImageShack.us
Ben çok beğendim rengini.Bronz kahveye mi benziyor sanki bana mı öyle geldi?Işıltılı kahveye boyuyorum ben şuan ama aklımı çelmek üzere bu resimler. opuyorumnanaktan

nessca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dayanamadım gittim aldım valla 2 tüp koleston terrakota.bikaç haftaya boyucam bakalım.inşallah dipler açık renk olmaz.ışıltılı kahveyi kaparsa çok sevinicem. :))

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
Emoji Skoru
46
Ben çok beğendim rengini.Bronz kahveye mi benziyor sanki bana mı öyle geldi?Işıltılı kahveye boyuyorum ben şuan ama aklımı çelmek üzere bu resimler. opuyorumnanaktan
merhaba sanırım boyayı almışsın
boyadın mı merak ettim

benim kuaförde 2. terecotam facia ile sonuclandı
farklı oksidan kullandı
ve saçımda çok az tuttu
bunu üzerine kırmızılı yesilli bir saca sahip oldum
üstüne moca kahve boyadı
fena olmadı
ama bu canımmm saç rengim artık yok :KK43:((

nessca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba sanırım boyayı almışsın
boyadın mı merak ettim

benim kuaförde 2. terecotam facia ile sonuclandı
farklı oksidan kullandı
ve saçımda çok az tuttu
bunu üzerine kırmızılı yesilli bir saca sahip oldum
üstüne moca kahve boyadı
fena olmadı
ama bu canımmm saç rengim artık yok :KK43:((
boyadım canım.bakır kahve gibi oldu renk ama dipler turuncu oldu.ben de gittim komple küllü koyu kumral boyadım igora ile.turunculuk falan kalmadı ben de saç boyamaktan sıkılmıştım zaten.kendi saç rengimle aynı renk oldu.beni 2 ay idare eder inşallah bu renk.

Yukarı Alt