Koleston terracota 6/74 kullanlardan tavsiye??

Rebecca_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Eki Görüntüle 248241

bende saç rengi araştırıyorum günlerdir, bu benim bi sene önce kullandığım saç rengim (terrecota) akınca daha güzel bi renk oldu..

şuan saç rengimi palettenin sıcak çikolatasına boyadım tüm saçım aynı renk olsun diye, şimdide palettenin toffee, altın karamel arasında kalmıştım ki bu rengimi görünce tekrar bu rengi boyamaya karar verdim.. ama yine kararsız kalıyorum acaba açık karamel böle bi renkmi olur yoksa daha mı turuncu olur?:KK69:

bence daha oncee karıstırma konusunda tecruben yoksa yapma derım ben kahveyle hafıf kızılı karıstırmıstım kızıl daha baskın cıktı ve guneste garıp bır kızıl oldu dıkkat et derım

deryamertt

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar uzun zamandır renk araştırması yapıyorum saçlarımı ilk defa boyamaya karar verdim. Kararımı garnierin böğürtlen siyahı üzerine vermiştim ama sonradan vazgectim . Saçların çok koyu olur açmakta problem yaşarsın dediler. Saçlarım koyu kahve tonlarında. Aslında bu terracota da düşündüğüm renkler arasında. Annem bi iki kere bu renge boyamıştı. Renk çok hoşuma gitmişti. Sizce bu renge boyamalı mıyım ? Yardım edersiniz sevinirim :)

rmzye

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm kızlar sacımın rengı sarıydı 3 ay oncesıne kadar su an da buyuleyıcı kızıl boyadım 4 defa falan boyadım yanı rengı oturdu sımdıde sıkıldım ama ne renk yapmalıyım bılmıyom beyaz tenlı ve yesıl gozluyum terracota bayasam tutar mı acaba cevap yazın lütfen

rmzye

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar sacımın rengını açtım sarı turuncu karışık bısey terracota boyasam mı acaba sacım kısa bu arada güzel durur mu acaba

onelife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
475
Merhaba kızlar şu an sacimi koleston terracotaya boyadım bakalım sonuç ne cikaçak bu arada saçlarım acik kumraldi

onelife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
475
Sonuç baya koyu çıktı arkadaşlar hemde açık renk saçımın üzerine ben koyu istediğim için çok sıkıntı olmadı ama şu an hiç parlak bir renk değil siyah gibi bilmiyorum bakalım yıkandıkça değişir mi

Mery16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım işte sacımın rengi
bi onceki rengim koyu kestaneydi (boyaydı yani)
tutmaz denilen renk işte böle oldu :içelim:
diplerim açılmıştı kendi rengimdi yani
orada daha belli boyanın rengi

bu da uzaktan genel gorunum

Fotoğraf açılmıyor nasil gorecegim acaba yeniyim de burada :)

hlkrdnz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende bu renge bu gun boyuyucam ama önce sac rengimi açıcam.cunku boyalı sacda bildiğin kötü bi renk oluyo

Nilya nilya

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Kızlaaaar saçımın resmen bütün elleri öbür dünyada yakamda çok çektiler benden. Saçım dibi doğal ucu açık karameldi. Palette 12.01+mavi toz+%12 volümlük oryal ile karıştırdım açık turuncu sarı oldu. 2. Gün üstüne bone takip aralarına siyah röfle yapmak istedim . Yıkayınca hepsi siyah oldu aralar mavi gri sarı karışımı oldu. Saçımı deniz kumu suyu sürüp güneşte beklettim beyaz sabun ile de yıkadım. Gri oldular o çok zor yapılan gri füme saçı yaptım :halay:ama kendi saçım kızılımsı kestane olduğu için sırıttı siyah saçlı hatunlara 10 numara olurdu.. YARIN 6.73ay ışığı ile 6.74 terra cota koleston sürcem boyalı kısımlara her rengi denedim bi kahve kaldı gri saça nasıl olucak bakalımm.. attığım foto kusturulmamış halim bu arada. 20190602_035152.jpg

Yukarı Alt