1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Kolik bebegi olanlar yardim...

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Wahayra tarafından 14 Mart 2017 başlatılmıştır.

19 Haziran 2017
    Konu Sahibi : Wahayra
  1. benimo_

benimo_ Hamdolsun Rab'bime. Üye

Beğenildi:
    1.923
    Ödül Puanları:
    43
    Merhaba nurse hurvey damla 2 aylık olduğu zaman kullanılabilir diye biliyorum size doktorunuz mu önerdi acaba ? Ben almaya korktum o yüzden şu an metsil ve zinco kullanıyorum /: birde google play de kolik bebek diye bir uygulama var orda bütün beyaz gürültü sesleri var ordan yararlanabilirsiniz :)

2. 19 Haziran 2017
  3. Ccelik

Ccelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5.296
    Ödül Puanları:
    73
    Oncelikle sunu soylemek istiyorum. Bebeginiz doymadigi icin degil emme refleksiyle doydugu icin surekli emmek istiyor olabilir. Verdiginiz mama sutten daha cok gaz yapar. Ve zaten gazi olan bebeginizi cilginkarca daha cok aglatir. Sutunuz gercekten azsa, 2 3 saat gecmesine ragmen gogsununde agri, sut dolumu hissetmiyorsaniz sutunuzu arttirin. Sut arttirici caylar satiliyor eczanelerde.

Gaz icin kimyonu denedim demissiniz. Direk bebege icirdiniz mi bilmiyorum. Fakat ben 2 ay boyunca gunde 2 defa icirerek cozumu bulabildim. Hicbir ilac etki etmedi. Dogal yolu tercih etmistim. Zaten 4. Ayda bitti denilecek kadar azaliyor.

4. 19 Haziran 2017
  5. Esinyorita

Esinyorita Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet damlayı doktorumuz önerdi. Eczadımız da bio gaia vermişti. Ikisini ayrı ayrı kullandım bir etkisini göremedim. Kırkımız çıktıktan sonra ikisini birden kullandım dediğim gibi çok faydasını gördüm. Sesleri indirdik ınternetten ondan da memnunuz

6. 20 Haziran 2017
  7. benimo_

Beğenildi:
    1.923
    Ödül Puanları:
    43
    Tamamdir bizimde bugün çıktı kirkimiz bende deniycem teşekkürler :) Allah bagislasin bebeginizide :)

8. 20 Haziran 2017
  9. Esinyorita

Esinyorita Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Amin sagolun sizinkini de

10. 20 Haziran 2017
  11. benimo_

Beğenildi:
    1.923
    Ödül Puanları:
    43
    Sanırım benim yazıma istinaden yazmissiniz bunu yeni farkettim :) bebeğimi 1 ay boyunca 2 saatte bir emzirdim zaten çünkü 2 saatte bir uyaniyordu emip hemen uyuyordu fakat şimdi öyle değil , bir gogsum yara o yüzden sağmak zorunda kalıyorum 2 saatte ancak doluyor zaten , süt artırıcı herşeyi içiyorum yiyorum zaten incir dereotu rezene ve bol su , fakat bebeğim saat başı uyanmaya başladı gün içinde , uyanınca hemen emziriyorum ama tekrar uykuya dalmakta güçlük çekiyor , sagdigim sutu veriyorum ama uyuyana kadar emmek istiyor bu sefer e biberondaki süt bitince boş emmesin diye mecburen mama veriyorum çok az içiyor ama mama alıyor sonuçta /: gaz için de bebegimde ilk doğduğu zaman birkaç defa denemistim kimyonunu süzüp verdim yalnız , şimdilik iyi gibi allaha şükür ama devam ederse kimyonu da denerim çok teşekkürler ilginize Hoppa