• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

koltuk temizliği

esraulupnar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
7
4
arkadaşlar ben koltuklarımı temizlemek istiyorum nasıl temizlik malzemeler kullanıyorsunuz bide koltuğun oturma yeri basık duruyor kabarık durması için ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

kendimce01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
72
66
yıkatmak en güzeli çünkü sildikce alttaki lekeler yukarı kusuyor ben makinayla yıkıyorum yikamadan oncede bol bol su verip sıvı çamaşır deterjanlı suyla lifliyorum tekrar tekrar su verip çekiyorum yeni gibi oluyor çevrenizde birilerinde varsa isteyin ben makinamı komşularımada veriyorum diger türlü istediğin kadar sil temiz olmaz canm

Ledmizeplin1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
26
6
biobellindanın koltuk temizleyicisiyle ılık su hazırlayıp lifle silerim güzelce daha sonra durularım oh miss,ama beyaz sabunu ben de çok duydum denemeyi düşünüyorum.

adyas

zihin fukara ise,fikir ukala olur..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2015
704
1.196
bende cok silerdim biok tasiyeyide denedim temiz olurdu ama geçenlerde ablamın bi makınası var bayada pahallıya almiştı deymiş dedim o paraya koltuklar yeni geldiğinden bile temiz oldu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-06-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 29 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde bebeğinizin vücudundaki beyaz yağ oranı %8'e çıkmış olacak. Hamileliğinizin son zamanlarında gece uyurken bacak krampları çok sık görülür. Yorgunluktan kaçınarak ve mümkün olduğunda bacağınızı yükseğe kaldırıp dinlenerek, krampların önüne geçebilirsiniz. B grubu streptokok enfeksiyonu testi 35-37. haftalar arasında yapılabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt