Koltukları neyle siliyorsunuz?

posetcay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba hanımalar.antilop kumaştan koltugum var...yeni aldım silcemmmm ama neyle silcegimi bilmiyorum..koltuguma yastık yaptırıyorum süvet gibi kumaşı var alıken nsl temizleyeyim dedim ordaki adam beyaz sabun köpüğüyle silceksin dedi..acaba koltugumudamı öyle silsem?

SerenityLove

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
53
ben koltuklarımı genelde koslayla (halı ve döşemeler için olan) siliyorum...hem mis gibi kokuyo hem de durulamaya gerek yok, ayrıca rengi de hep parlak kalıyor...koslanın olmadığı zamanlarda da sadece sabunla onun dışında başka deterjan kullanmam koltuklarıma ayrıca halılarıma da...

BenArabesk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
45
loc diye bi deterjan daha var (avon satışları gibi satılıyor marketlerde ulunmaz yalnız ) onunlada silerbilrsin.

posetcay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben koltuklarımı genelde koslayla (halı ve döşemeler için olan) siliyorum...hem mis gibi kokuyo hem de durulamaya gerek yok, ayrıca rengi de hep parlak kalıyor...koslanın olmadığı zamanlarda da sadece sabunla onun dışında başka deterjan kullanmam koltuklarıma ayrıca halılarıma da...
sgl cnmmm markette bakimm döşemeler için olanına halı için varda:)olmassa sabunla sildireyim artık:)
loc diye bi deterjan daha var (avon satışları gibi satılıyor marketlerde ulunmaz yalnız ) onunlada silerbilrsin.
hımmmmmm avon olunca biras bulmam zor olabilir ama teşkür cnmmm yinede:)

Madamiks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
59
Avon değil Amway'in genel temizlik ürünü,
halıda,camda,koltukta,zemin ve fayansalarda ..
kısaca genel temizlikte kullanılıyor,ben başka ürün kullanmıyorum.

posetcay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Avon değil Amway'in genel temizlik ürünü,
halıda,camda,koltukta,zemin ve fayansalarda ..
kısaca genel temizlikte kullanılıyor,ben başka ürün kullanmıyorum.
amway ürünleirni çok duydum bu sitede falanda buşundugum şehirde varmı bilmiyorum valla cnm..markette satılıyorsa bulurumda onun haricinde zor biras..o ürünede bakim ozman aklımda bulunsun sglsın cnm bnm:)

Madamiks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
59
amway ürünleirni çok duydum bu sitede falanda buşundugum şehirde varmı bilmiyorum valla cnm..markette satılıyorsa bulurumda onun haricinde zor biras..o ürünede bakim ozman aklımda bulunsun sglsın cnm bnm:)
Marketlerde bulamazsın,internette varmı bilmiyorum.Ben satışını yapan arkadaşımdan alıyorum.
Bulamazsanda koltuklarını arap sabunuyla sil derim.

Son düzenleme:

posetcay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Marketlerde bulamazsın,internette varmı bilmiyorum.Ben satışını yapan arkadaşımdan alıyorum.
Bulamazsanda koltuklarını arap sabunuyla sil derim.
cnmmm bulamam ozman:)
ya koslayı alayım dedim yada beyaz sabun köpügüyle silim dedim..oda temiz yapıyomuşş..arap sabunuda alim ozman:)deneme yaparıs artık:)

yusufburcu

BEBEĞİME VE KOCAMA AŞIĞIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım bende microfiberli bezle siliyorum ama koltuk bezi var onların onlardan almıştım sırf beyaz sabunla yıkanıyor sahtelerinden ve ucuz olanlarından değil ama canım silindikten sonra parlıyor koltuklarım:KK3:

Yukarı Alt