• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Komidin üstü dekorasyon

papatyakokankadin

Dayan! Mucizeler yolda...
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
2.620
3.063
yatak odamda mümkün olduğunca aksesuar kullanmam sadece makyaj masamda eşimin ve benim 1-2 tane parfümümüz var onun haricinde herşeyim çekmecelerde ve aksesuarda kullanmıyorum.

suleben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
83
53
Ben genelde küçük dekoratif mumluklar falan seviyorum ve komidinin üzerine koyuyorum. Ama odanın dekorasyonuna ve zevkinize kalmış.

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
4.076
10.246
Ben yalnızca sade düz beyaz abajur kullanıyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
3.016
6.433
komidin üzerinde aksesuar bana fazla geliyor. yatak odasında bence en güzel aksesuar şık bir boy aynası. sadece komidin üzerine sarkan avizeler gözüme hoş geliyor..

zuzucybel

iç mimar
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2007
617
69
şık bir çerçeve içinde fotoğraf, abajur, kitap şeklinde şık kutu içine birçek şey koyabilirsiniz. Bende komodini sade sevmem üstünde kesinlikle dekoratif bir obje olmalı

Yukarı Alt