komple beyaz esya seti yardimm

piremsesd

Yakın sigaraları,kırılmış bütün kalplere.
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2016
376
2.129
İyi akşamlar kızlar.
Nisanda dugunum var ve evimizi yerlestiriyoruz yavas yavas beyaz eşya alicaz ama kararsız kaldim.
Bosch arçelik vestel ve bekoya baktık.
Sadece vestelde fiyat olarak neredeyse 1000-1300 TL fark var arada diğer markalar aynı fiyatlar hemen hemen.
Sizce hangi markadan almalıyım siz hangisinden aldınız memnun kaldiniz benim için çok önemli bu konu ve yarin oburgun almaya gidicez

nehirnil111

Guru
Pro Üye
19 Ekim 2012
47.643
78.120
Siemens aldık çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim Çamaşır makinemiz de Lg ondan da çok memnunum kurutmalı olarak almıştık:KK16:Siemens tercih edemezseniz Bosch da aynı fabrika üretimi Bosch da tercihe edebilirsiniz Vestelden çok şikayet var genel olarak önermemHoppa

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nehirnil111

Guru
Pro Üye
19 Ekim 2012
47.643
78.120
Siemens aldık çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim Çamaşır makinemiz de Lg ondan da çok memnunum kurutmalı olarak almıştık:KK16:Siemens tercih edemezseniz Bosch da aynı fabrika üretimi Bosch da tercihe edebilirsiniz Vestelden çok şikayet var genel olarak önermemHoppa

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Meral Ak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
2.111
2.018
Vestel'den uzak dur canım, annemlerin var bir kaç Vestel elektrikli eşyası hep sorun yaşadık şimdiye kadar. :KK57:
Ablam Bosch kullanıyor ve öve öve bitiremiyor, biz de nişanlımla beyaz eaşyalarımızı Siemens'den aldık ama daha kullanamadık tabii :KK60: Siemens ve Bosch zaten aynı fabrikadan çıkma, Beko ve Arçelik gibi. fiyat farkı yoksa Bosch al canım.

Mayiscicegi8616

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2015
367
174
Butün beyaz eşyalarim Bosch marka. Hepsinden gayet memnunum. 2 yıl oldu kullanalim henüz ama sorun cikartmadilar çok şükür. Tavsiye ederim.

melifh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
27
1
Ben de beyaz eşyalarımı bosch markası alıyorum.Beyaz eşyalarımı yarı yarıya almış oldum hatta.Beyaz eşyalarımı almadan önce.Arkadaşlarım da bana FiyatımBu diye bir siteyi önermişti.Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan gayet kolay bir şekilde ürünlerimi teslim aldım.Üstelik hediye de göndermişti.

klbkbr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
549
63
kızlar bzde almaya niyetlendik bosh ile ilgili güzel şeyler duyuyorum.
arçelik vestel düşünmüyorum nişanlımda çok karşı zaten.
küçük ev aletlerinde de tavsiyelerinizi alabilir miyim??

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.627
816
hala buradasındr umarım :) Bende çamaşır makinemi kurutmalı alacagım.. Bana beyaz esya modellerini yazabilir misin ? acaba

nehirnil111

Guru
Pro Üye
19 Ekim 2012
47.643
78.120
hala buradasındr umarım :) Bende çamaşır makinemi kurutmalı alacagım.. Bana beyaz esya modellerini yazabilir misin ? acaba
Canım lg sitesinde aldığım modeli bulamadım maalesef. Buzdolabı aşağıdaki şekilde bulaşık makinesi de model olarak aynı o seri fakat benimkinde sepet yok üst raf var sıra sıra çatalları diziyorsun falan belki öyle seçeneklidir o sırada dikkat etmemiştim :KK53:

Yukarı Alt