Komşu gürültüsünü polise şikayet etmek ve ceza

ejderhadovmelikiz18

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2018
707
2.363
Merhaba. Üst katta oturan ailenin bir oğlu var. Yaşını tam bilmiyorum ama 6-7 civarında. Laftan anlayabilecek durumda yani. Buna rağmen sabah 8 akşam 10 arası evden gürültü eksik olmuyor. Çocuk evde bisiklet gibi bir şey sürüyor ve aşırı bir ses çıkarıyor. Evimizin içinde konser havası var gürültü hiç eksik olmuyor. Sabah akşam uyutmuyor psikolojimi bozdu artık. Kaç kere uyardık apartman yoneticisiyle de konuştuk onlarda hem sözlü hem yazılı şekilde uyardı ama çok arsız insanlar. Saat 11 olmuş çocuk evde koşuyor. Yukarı çıkmaya üşendiğim için tavana sopayla vuruyorum sanki suçlu benmişim gibi bir de onlar vuruyor. Sadece bu da değil apartmanda belli bir gün vardır sofra bezi hali vs silkelemek için bunlar o günün dışında pencereden aşağı hali silkeliyor. Üstelik balkonda çamaşır asmisken. Aranızda avukat olan varsa bilgilendirebilir mi şikayet etsem ya da dava açsam ceza kesilir mi ? Sinavlarima bile çalışamıyorum artık çocuğu gündüz bile parka götürmuyorlar milletin ikazsız çocuğunun cezasını çekmek istemiyorum. Evden taşınma durumumuz yok ev bize ait ama onlar kiracı mi bilmiyorum. İyi geceler

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.128
9.482
Çocuk gürültüsüne yapacak bir şey olmuyor maalesef. Benim de çocuğum var. Laftan anlamıyor. Saat olmuş 10 , topla peteklere vuruyor. Tabiki engelliyoruz ama bizi dinleyene kadar inadimiza inadimiza yapıyor.
Başka bir gürültü olsa çağırın dedim ama o yaştaki çocuklar cidden laf anlamıyor.

ejderhadovmelikiz18

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2018
707
2.363
Çocuk gürültüsüne yapacak bir şey olmuyor maalesef. Benim de çocuğum var. Laftan anlamıyor. Saat olmuş 10 , topla peteklere vuruyor. Tabiki engelliyoruz ama bizi dinleyene kadar inadimiza inadimiza yapıyor.
Başka bir gürültü olsa çağırın dedim ama o yaştaki çocuklar cidden laf anlamıyor.

6 yaşındaki çocuğun eğer bir zeka problemi yoksa laftan anlaması lazım. Çocuğunuzun peteklere vurması normal değil. Birinin çocuğu gürültü çıkarıyor diye ben niye okulumu aksatayim? Sırf 6 yaşında diye mi

Numanayse

Güncel ; 77 kg 🍃hedef 57 🍃
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
241
436
6 yaşındaki çocuğun eğer bir zeka problemi yoksa laftan anlaması lazım. Çocuğunuzun peteklere vurması normal değil. Birinin çocuğu gürültü çıkarıyor diye ben niye okulumu aksatayim? Sırf 6 yaşında diye mi
cocugunuz olmadigi icin skinti cikiyor belli sizde ders calisirken kulaklik taksaniz cunku o cocuk buyuk insan tavrini bekleyemeyiz napsin elini ayagini baglayip agzini bantlasin mi

ejderhadovmelikiz18

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2018
707
2.363
cocugunuz olmadigi icin skinti cikiyor belli sizde ders calisirken kulaklik taksaniz cunku o cocuk buyuk insan tavrini bekleyemeyiz napsin elini ayagini baglayip agzini bantlasin mi
Gündüz de çalışıyorum ama bazen işe gidiyorum akşam çalışmam gerekiyor. Gündüz gürültüsü hoş görülebilir ama saat 8 den sonra benim çalışmam gerekiyor. Gün boyu zaten kardeşim bana anlatıyor gündüz de gürültü yapıyor diye benim çalışmam gereken saatte ben neden elin çocuğunun cezasını çekeyim? Elini ayağını bağlayacak yaş çoktan geçmiş 6 7 yaşlarında diyorum ya bu çocuğun zeka problemi var ya da anne baba egitemiyor. Üstelik annesi öğretmen

Numanayse

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
241
436
Gündüz de çalışıyorum ama bazen işe gidiyorum akşam çalışmam gerekiyor. Gündüz gürültüsü hoş görülebilir ama saat 8 den sonra benim çalışmam gerekiyor. Gün boyu zaten kardeşim bana anlatıyor gündüz de gürültü yapıyor diye benim çalışmam gereken saatte ben neden elin çocuğunun cezasını çekeyim? Elini ayağını bağlayacak yaş çoktan geçmiş 6 7 yaşlarında diyorum ya bu çocuğun zeka problemi var ya da anne baba egitemiyor. Üstelik annesi öğretmen
6 7 yas altida genelde baglamiyoruz cocuklari :işsiz:

Numanayse

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
241
436
Bağlayalım mi diye sormuştunuz da ne zaman bağlanıyor? Bağlama fikri benden çıkmadı zaten
baglayalim mi demedim baglasin mi dedim laftan anlamiyorsa.. sen simdi beni ust komsun sanirsin az daha devam etsem 😂😂

Yukarı Alt