• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Komşum sir verdi napmaliyim

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
339
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende sen niye atıyon ki falan dedim baskada bisey diyemedim.Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin...laf başı gelse ikizbebeklerim var der kendimi görecek halim yok diyor.anlmadim

Son düzenleme:

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
25.431
63.430
41
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende rahat bir kiz oldugu icin şey demeye çekindim sen niye atıyon ki falan diyemedim Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin.
Bir şey demene gerek var mı?
Herkesin kendi hayatı.
Siz biriyle görüşürken kendisinin fikirlerini merak ediyor musunuz?

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
791
1.190
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende rahat bir kiz oldugu icin şey demeye çekindim sen niye atıyon ki falan diyemedim Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin.
Ben olsam hiç karışmam, beni ilgilendiren bir durum olduğunu düşünmem çünkü. Bence kendisi de durumun anormalliğinin farkında ve sizin de onay verecek tarzda birşey demenizi bekliyor.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
339
Böyle iyi niyet olmaz. Eşinin arkadasiysa eşi teşekkür etsin , Onun iletişimi kesip kendisinin hala konuşması çok garip .

Sorması kabahat, Tabi ki kesecek konuşmayı.

Eşi biliyor mu konuştuklarını, bilmiyorsa madem iyi niyet Neden saklıyor ?
Eşi bilmiyormus işin garip yanıda o

Yabanelma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
9.433
50.042
Eşi bilmiyormus işin garip yanıda o
Niye bilmiyormuş eşi?

Adamla mesajlaşan komşu, eşin bundan haberi yok ama arkadaşı eşini sormuyor diye yine isgillenen komşu. Madem bana anlatıyor, yaptığını bu yanlış olduğunu söylerdim ben.

Adamın sana ilgisi var demenizi bekliyordu muhtemelen. :işsiz:

Son düzenleme:

Siyahperi35

İnsan kalbinde ne taşıyorsa , dünyayı öyle görür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
695
1.464
24
aman alan memnun satan memnun ablacım , kolay gelsin de geç. Pişkin pişkin bunu anlatması da bir tuhaf.

esergry

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
10.285
21.917
36
İlgilenmeyin. Bir şey sormayın. O konu açarsa "bana anlatma" deyin veya konuyu dağıtıp başka şey sorun ki ilgilenmediğinizi anlasın.

Yoksa ileride eşiyle sorun olursa kendini aklamak için 'x de biliyordu' der kabak size patlar..

Ben bu konularda tavsiye bile vermem eğer ailemden biri değilse.
Koskoca insan doğruyu yanlışı biliyor da destek arıyor güya. Zira sonunda siz kötü olabilirsiniz..