Komşum sir verdi napmaliyim

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
611
258
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende sen niye atıyon ki falan dedim baskada bisey diyemedim.Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin...laf başı gelse ikizbebeklerim var der kendimi görecek halim yok diyor.anlmadim

Son düzenleme:

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
24.731
59.098
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende rahat bir kiz oldugu icin şey demeye çekindim sen niye atıyon ki falan diyemedim Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin.
Bir şey demene gerek var mı?
Herkesin kendi hayatı.
Siz biriyle görüşürken kendisinin fikirlerini merak ediyor musunuz?

kinderpingui

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
444
639
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende rahat bir kiz oldugu icin şey demeye çekindim sen niye atıyon ki falan diyemedim Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin.
Ben olsam hiç karışmam, beni ilgilendiren bir durum olduğunu düşünmem çünkü. Bence kendisi de durumun anormalliğinin farkında ve sizin de onay verecek tarzda birşey demenizi bekliyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
611
258
Böyle iyi niyet olmaz. Eşinin arkadasiysa eşi teşekkür etsin , Onun iletişimi kesip kendisinin hala konuşması çok garip .

Sorması kabahat, Tabi ki kesecek konuşmayı.

Eşi biliyor mu konuştuklarını, bilmiyorsa madem iyi niyet Neden saklıyor ?
Eşi bilmiyormus işin garip yanıda o

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
5.948
27.997
Eşi bilmiyormus işin garip yanıda o
Niye bilmiyormuş eşi?

Adamla mesajlaşan komşu, eşin bundan haberi yok ama arkadaşı eşini sormuyor diye yine isgillenen komşu. Madem bana anlatıyor, yaptığını bu yanlış olduğunu söylerdim ben.

Adamın sana ilgisi var demenizi bekliyordu muhtemelen. :işsiz:

Son düzenleme:
Yukarı Alt