Komşum sir verdi napmaliyim

Firdevs Fide

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
34
6
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende sen niye atıyon ki falan dedim baskada bisey diyemedim.Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin...laf başı gelse ikizbebeklerim var der kendimi görecek halim yok diyor.anlmadim
Hic evli bir bayana yakisan haraket degil konusmamasi gerekli bence

pembikk

İNSANLARI ABARTMAYIN..
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.002
1.387
Doktor Ali vefa nasıl diyordu... bu doğru değil , bu yaptığınız hiç doğru değil..:KK67:
Yapmanız gereken şey bu sırrını size actiginda lütfen bana bu konudan bahsetmeyin diyip kapattirin anlattirmayın..

Yukarı Alt