• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Komşum sir verdi napmaliyim

Loreth

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
9.379
35.923
O değil bana anlatmasida garip bir yanlışlık görmüyorsa anlattı desem yanlışlık var.kadinin ilgisi yok bence adam tuaf. Insan sormazmi arkadasm napiyor diye.kadinin niye ilgisi yok dedim.ilgisi olsa bana anlatmazdı Herlade diye dusunuyorum
Günah çıkarma diye bir şey duymadınız mı ama... Sadece içinde yaşaya yaşaya patlar insan, birine anlatması gerekir. O biri de siz olmuşsunuz işte.

sapsik58

"Kafayi duvara toslayan emoji"
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
10.856
10.224
26
Ben galiba yerli yersiz olsa bile konuya soyle girerdim:Canim kimseye akil verme gibi bi amacim yok ama sormus oldugun icin soyluyorum, ben kocamin arkadaslarina yazmam, tesekkur edilecekse kocam etmistir. Senin bundan sonra yazman uygun olmamis. Belki beklemez bu tepkimi ama ben durustlugumden odun verirsem ben ben olamam. Gercek her zaman gercektirr.

• Muhteşem
Reactions: csi

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
338
Ben galiba yerli yersiz olsa bile konuya soyle girerdim:Canim kimseye akil verme gibi bi amacim yok ama sormus oldugun icin soyluyorum, ben kocamin arkadaslarina yazmam, tesekkur edilecekse kocam etmistir. Senin bundan sonra yazman uygun olmamis. Belki beklemez bu tepkimi ama ben durustlugumden odun verirsem ben ben olamam. Gercek her zaman gercektirr.
Canım haklisin ama ben biraz ozguvensizim.tepki almaktan cok korkuyorum.hemen ne alaka ya ne demek istiyorsun fakan der diye çekindim.sadece bosver ya yazma birdaha bence dedim.gecti konu

MelodiXX

Kadının Gücü 💪🏻
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
1.109
2.243
Valla tüm yorumları okumadım bu sıra erkeklerden ve böyle kadınlardan midem bulanır oldu !
Evliysen görüşme bu kadından herşey beklenir evine falan alma.

sapsik58

"Kafayi duvara toslayan emoji"
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
10.856
10.224
26
Canım haklisin ama ben biraz ozguvensizim.tepki almaktan cok korkuyorum.hemen ne alaka ya ne demek istiyorsun fakan der diye çekindim.sadece bosver ya yazma birdaha bence dedim.gecti konu
Bi dahakine yeri gelince soyle bence. Cunku kim bilir donup dolasip kocasi ogrendiginde kadin birdem bire " komsum x de biliyor, saklamadim ki hic, bak oda sahit, biz arkadasiz" gibi sacmaliklar uydurabilir. Cunku nedense yanlis seyler yapanlarin savunmasi bu. Mesela " metresim var ama ben bunu saklamadim ki hic??" Diyenler var, sanki bilinen bisey ayipliktan gunahliktan cikmis bisey gibi.

cocuklarimcanlarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
3.281
3.847
Hiçbir şey yapmanıza gerek yok herkesin kendi hayatı yaptığı çok yanlış olsa da bu onun seçimi ve anladığım kadarınca size benim içimde kötülük yok iyi niyetle diye anlatıp aslında o kişinin ona ilgisi olup olmadığını bir başkasının ağzından duymak istiyor çünkü bunu duymak muhtemelen hoşuna gidecektir. Sizin yerinizde olsam komşumla ilişkimi keserim merhaba merhabadan öteye gitmez bu saatten sonra.

nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
26.358
94.709
Dedim.ne gerek var boşversene dedim .bana diyorki sence esimi.sormamasingarip değil mi.diyor
e atmasın mesaj..
çocuk 2 senede girişimde bulunmamış. o düşünüyordur bu kadın bana yürüyor herhalde durup durup mesaj atıyor diye.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
338
Hiçbir şey yapmanıza gerek yok herkesin kendi hayatı yaptığı çok yanlış olsa da bu onun seçimi ve anladığım kadarınca size benim içimde kötülük yok iyi niyetle diye anlatıp aslında o kişinin ona ilgisi olup olmadığını bir başkasının ağzından duymak istiyor çünkü bunu duymak muhtemelen hoşuna gidecektir. Sizin yerinizde olsam komşumla ilişkimi keserim merhaba merhabadan öteye gitmez bu saatten sonra.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
338
Sürekli konuyu oraya getordi o cumleyi duymak.istedi sanki

Perili_MeLek

Rüzgarda Savruk Başına Buyruk!
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
3.320
4.766
Ben senin yerinde olsam açık açık söylerim sen hayırdır ya falan diye.

O pis işlerinin muhabbetlerini bir daha benimle yapmamasını da sertçe söylerdim.

Yanlış bişeyi yapan o, sen neden çekiniyosun anlamıyorum.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
338
Ben senin yerinde olsam açık açık söylerim sen hayırdır ya falan diye.

O pis işlerinin muhabbetlerini bir daha benimle yapmamasını da sertçe söylerdim.

Yanlış bişeyi yapan o, sen neden çekiniyosun anlamıyorum.
Birdaha görüşmeden merhaba merhaba
Bahane uydurcam çagrirsa falan.acarsada konuyu dedginiz gibi yapacam ins

Gsyabk

Bizim komşunun kızı da öyle yapmış
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
4.359
21.077
26
Ya sir diye vermedi zaten vicdan yaptırma 😎🎈😠🥰 oyle normal.biseymis gibi anlattı.bende din kardeşi olarak ona yardımcı olmal.aistyrum
Ilerde yanlışa düşerse keske akıl varsaydım diye.durmadan sence niye hasan-ı sormuyor diyor.😃
Ah din kardeşim ah çok fenasın yahu şenlik bisey değil karışma bence he de kralsın de geç yarın bir gün pisini pusurunu sana bulaştırır din kardeşin ruhun duymaz

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
805
338
Ah din kardeşim ah çok fenasın yahu şenlik bisey değil karışma bence he de kralsın de geç yarın bir gün pisini pusurunu sana bulaştırır din kardeşin ruhun duymaz
Doğru diyorsun canim. Uyari yapsam bundada sen ne demekmsityrsun bana diye tepkide verebilir. Sadece bosver yazma ne gereği var dedim gectim

Semasin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2019
1.230
2.239
33
saçma ve ego tatmini gibi. böyle tipler var genelde, komplekslerinden dolayı etrafa ben de beğeniliyorum bana da ilgi duyanlar var mesajı vermeye çalışmalar tamamen bilinçaltlarındaki kompleksleri bastırmak için. napayım yani deseydin niye anlatıyorsun bana, akıl istiyorsan hoş bi durum değil deyip dürüst olun.