Komşum sir verdi napmaliyim

Siyahperi35

İnsan kalbinde ne taşıyorsa , dünyayı öyle görür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
490
1.045
İlgilenmeyin. Bir şey sormayın. O konu açarsa "bana anlatma" deyin veya konuyu dağıtıp başka şey sorun ki ilgilenmediğinizi anlasın.

Yoksa ileride eşiyle sorun olursa kendini aklamak için 'x de biliyordu' der kabak size patlar..

Ben bu konularda tavsiye bile vermem eğer ailemden biri değilse.
Koskoca insan doğruyu yanlışı biliyor da destek arıyor güya. Zira sonunda siz kötü olabilirsiniz..
tam bunu yazacaktım aklımdakileri yazmışsınız helal olsun. Bu karakterde ki insanlardan her şey beklenir.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
637
261
İlgilenmeyin. Bir şey sormayın. O konu açarsa "bana anlatma" deyin veya konuyu dağıtıp başka şey sorun ki ilgilenmediğinizi anlasın.

Yoksa ileride eşiyle sorun olursa kendini aklamak için 'x de biliyordu' der kabak size patlar..

Ben bu konularda tavsiye bile vermem eğer ailemden biri değilse.
Koskoca insan doğruyu yanlışı biliyor da destek arıyor güya. Zira sonunda siz kötü olabilirsiniz..
Sürekli sen ne dusunurdun bu durumda diyor. Hoşuma gitmiş sanki bu durum.niye sormuyor ki hasan-ı diyor

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
637
261
Sana da sır verilmez ha herkes okudu ogrendi :halay: bence bisey yapmana gerek yok arkadaşının yaptığı hoş değil değişsin hattını
Ya sir diye vermedi zaten vicdan yaptırma 😎🎈😠🥰 oyle normal.biseymis gibi anlattı.bende din kardeşi olarak ona yardımcı olmal.aistyrum
Ilerde yanlışa düşerse keske akıl varsaydım diye.durmadan sence niye hasan-ı sormuyor diyor.😃

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
637
261
Niye bilmiyormuş eşi?

Adamla mesajlaşan komşu, eşin bundan haberi yok ama arkadaşı eşini sormuyor diye yine isgillenen komşu. Madem bana anlatıyor, yaptığını bu yanlış olduğunu söylerdim ben.

Adamın sana ilgisi var demenizi bekliyordu muhtemelen. :işsiz:
Bikac defa diyor ben açtım eşimin konusu diyor. Işte iş yemeğine gtmisler eski arkadaşlar. Niye hasanida çağirmadınız dedim diyor. Ani oldu demiş.vs oyle seyler de anlatti.kafasi bunalmış sanirim. Allah akıl fikir versin

Yukarı Alt