• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Komşum sir verdi napmaliyim

ipekece91

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
530
898
29
senin neden bu kadar dert ettiğini anlamadım ama..
eğer seni rahatsız ediyorsa bu durum komşuna doğru olmadığını yazmaması gerektiğini söylersin yani kısacası arkadaşlık görevin gereği doğru olanı diyip uyarmış olursun gerisi ona kalmış olur.

Avokadomm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016
1.451
1.628
28
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende sen niye atıyon ki falan dedim baskada bisey diyemedim.Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin...laf başı gelse ikizbebeklerim var der kendimi görecek halim yok diyor.anlmadim
Seni ilgilendiren bi konu yok ortada kendi de farkında zaten bişeylerin ters oldunun

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.801
35.507
33
Size verilen sırı cunle aleme yayin bence. Sir tutmanin adabi bu cunku.

maviperi86

Her Zaman Umut Vardır...
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
326
668
Sağolsun yardımcı olmuş ama sınırı aşan şeyler yapmasın. Benim eşim olsa arkadaşı yardımcı oldu her anımızda diyelim. Sağoldan , teşekkürden öteye gitmez. Bir de benim anlamadığım eşi yazsın sonuçta onun arkadaşı sizin arkadaşınıza ne oluyor ?

Birgaripinsan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
4.133
12.048
Hem adama mesaj atıp hem de şüpheleniyor. Asıl kendisi şüpheli. Hatta şüphe de değil bildiğin flörtleşmeye çalışıyor. Bu komşudan uzak dur napacaksa yapsın. Yaptığı yanlışın farkında bile olmayan mantıklı bi kılıfa uydurmaya çalışan biri, sıkıntılı.

1sadekahve

🦋
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
5.098
10.256
Eşinden ilgi göremeyen başkasında ilgi arayan. Bu ilgiyi büyük bir şey sanan kadin vakasi bu.
Ama size ne? Ne demek ne yapayim.
Gelip buraya anlattın zaten belki 2 kişinin bildiği sır değildir olayı yani

MiruMir

İgor Krutoy - Sad angel 🎼🎹🎧
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
2.685
4.656
Komşu da agiz ariyor ha.
Evet bu işte bir iş varsa derseniz hemen koşacak cocuga.
Cocugun ondan hoşlanip hoşlanmadigini merak ediyor kurnaz

Firdevs Fide

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
64
31
36
Merhaba kızlar. Size fikir danışacağım.biraz vicdan muhasebesi. Komşum un anlattığı aynen soyle
... eşinin eski is arkadasina,zamanında evlilik aşamasında düğün telaşında fakan bayaga yardımcı oldu diye muhabbet amacli mesaj atıyormuş..napiyorsun nasilsin diye.hani iyi niyetten dedi. Çocukta cevap veriyormus normal muhabbet. Ama eşin hasan napiyor falan diye hiç sormuyormuş cocuk. 3 4 defa olmus bu durum. Kiz isgillenmis. Birdaha atmasammi diyor.sonucta diyor esim vasitasyla tanıştık arkadaş olduk.ama onu hic sormuyor dedi.bende sen niye atıyon ki falan dedim baskada bisey diyemedim.Bana düşen görev nedir.ne diyeyim bu komşuma.2 yıldır ara ara yazisıyorlarmış.esinin eski iş arkadasiylada muhabbeti tamamn bitmiş iş değişikliği vs olduğu icin...laf başı gelse ikizbebeklerim var der kendimi görecek halim yok diyor.anlmadim
Hic evli bir bayana yakisan haraket degil konusmamasi gerekli bence

pembikk

Ne alttan alacağım! Jenga mı oynuyoruz😈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.445
2.319
Doktor Ali vefa nasıl diyordu... bu doğru değil , bu yaptığınız hiç doğru değil..:KK67:
Yapmanız gereken şey bu sırrını size actiginda lütfen bana bu konudan bahsetmeyin diyip kapattirin anlattirmayın..