Konu silinmesi yada kilitlenmesi hakkında...

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Şubat 2007
Mesajlar
5.091
Emoji Skoru
8
Merhabalar...
Forum için de bazı durumlarda üyelerin açmış olduğu konular ya silinmekte ya da kilitlenmektedir..

Buna sebep,

*Konunun içerinin siyasi olması,genel ahlak kurallarına uygun olmayışı,tartışmalı konular olması,geyik başlığı dışında sohbet içerikli konular olması vs.vs..

*Açmış olduğunuz konu daha önce başka bir üye tarafından açılmışsa; ilk tarihli açılan başlık kalır,sonra ki açılan konu başlığı silinir.

* Bir üye;bir konuyu birden fazla başlığa(örneğin birini bir derdim vara,birini jinekolojiye) açmışsa,ilgili başlıktaki başlığı kalır diğerleri silinir..

Site yetkilileri bir konuyu sildiklerinde;konu açtığınız forum ana başlığında tarafından silinmiştir yazar ve yanında önceki konunun linki vardır..

Şayet konunuz tekrar konu olduğundan dolayı kilitlenmişse;konu tekrarı yazılır,yine link verilir,tartışma varsa zaten tartışma var diye yazılmasına gerek yok herkes tartışmalı mesajları okuyabilir,siyasi olduğundan silinmişse siyasi diye belirtilir..

Not:Tüm bu kilitleme yada silme işlemi yapılırken konu sahibine ayrıca bilgilendirilme yapılmaz..Zaten işlem yapılırken sebep belirtildiği için kişiye özel mesaj yazarak sebep açıklanmaz..Zaten gün içerinde o kadar tekrar konu yapılmakta ve silinen konu olmakta ki taktir edersiniz ki tek tek haberlendirme yapmak imkansız..

Forumda arama yapmadan konu açmamanızı(tekrar konu olmaması için) rica eder, kaliteli paylaşımlar dileriz..
 
Yukarı Alt