• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Konuşurken Burun ucu oynaması

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
398
108
Merhaba kızlar konuşurken burun ucum oynuyor gülerken sabit düşme yok . Doğal burun gibi kaslar elastik doktora sordum normal dedi sizlerin nasıl ? Dikkat ettiniz mi

Babygirlbebi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2020
19
5
Aslında çok başarılı bir ameliyat geçirmişsiniz de bilmediğinizden kendinize dert arıyorsunuz, doğal burunun amersitör etkisi yaratan kası vardır konuşurken gülerken ağlarken burun ucu da mimiğinizle hareket eder çoğu estetik burunda bu ya kaybolur ya şişler inince 2-3 yıl sonra ortaya çıkarmış, çok şanslısınız sakın üzülmeyin:)

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
398
108
Aslında çok başarılı bir ameliyat geçirmişsiniz de bilmediğinizden kendinize dert arıyorsunuz, doğal burunun amersitör etkisi yaratan kası vardır konuşurken gülerken ağlarken burun ucu da mimiğinizle hareket eder çoğu estetik burunda bu ya kaybolur ya şişler inince 2-3 yıl sonra ortaya çıkarmış, çok şanslısınız sakın üzülmeyin:)
inş ya :KK43: doktorda aynı şeyi söyledi ama ucu hala şiş 6. Ay :KK43:

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
398
108
Özelden mesaj attım size

s11s11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
154
48
Canım benim de öyle ama gayet normal bence cunku benim arkadaşta da var o ben sormuştum kaslarla alakalıymış hatta estetiksiz burunlarda da var dikkat et

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
398
108
Canım benim de öyle ama gayet normal bence cunku benim arkadaşta da var o ben sormuştum kaslarla alakalıymış hatta estetiksiz burunlarda da var dikkat et
Evet , eskiden daha fazla oynardı ucu biraz düşüktü yada daha çok belli olurdu diyim şimdi orta seviyede bu arada nasılsınız ? Benim 6. Ayım bitti biraz daha iyileşme söz konusu yaza kadar tamamen biter dedi doktor

Tutsammmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
98
5
Kesi yeri önce böyle değildi amaliyat olalı iki ay oldu gülünce eğriliyor kesi yerim 😭
Ve orası sarkık duruyor geçermi acaba
Bak kesi yeri sarkık duruyıe gülünce sol tarafa kayıuor önce böyle değildi şuan ikinci ayımdayım geçermi ödemdenmi neyde bu valla aynaya bakmaktan nefret ettim😭

Eklentiler

Yukarı Alt