konvoylarda havlu şartmı?bir bakın

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kızlar konuyu dogru biyere mi açtım bilmiyorum ama 24 eylülde düğünüm var konvoy yapılacak hali ile ama ben havlu takmak istemiom konvoya dahil olan arabalara baska fikri olan varmı.yada konvoylarında baska bişi yapan.

GeCe_KuSu

02.06.2012
Pro Üye
Emoji Skoru
4
bazı yerlerde eşarp da takıyorlar arabalara...eşarp dediysem hani şu yazma dedikleri var ya ondan..

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kurdele iyi fikirmiş aslında nette dolaşırken fiyonk seklinde tülden yapılmıs bişiler buldum onlarda konvoy arabalarına takılıomus.

tugbaogretmen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım benim düğünümde, annemler yapma çiçeklerden mini gelin buketleri hazırladılar, arabalara birer tane takıldı. ilk taktığımızda kayınvalidem havlu yokmuydu falan dedi ama herkesin çok hoşuma gitti :KK34:
sonra davet edildiğim bütün akrabaların evinde çiçeğimi görmek gerçekten güzeldi....

moonlight__

Ben umduğumu buldum :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşımın ablası da öyle yapmştı küçük gelın çıçeklerı beyaz güllerle harıkaydı herkesın çok hoşuna gıtmştı :81:

nazlihilal

AnneOldumBen
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
canım benim düğünümde, annemler yapma çiçeklerden mini gelin buketleri hazırladılar, arabalara birer tane takıldı. ilk taktığımızda kayınvalidem havlu yokmuydu falan dedi ama herkesin çok hoşuma gitti :KK34:
sonra davet edildiğim bütün akrabaların evinde çiçeğimi görmek gerçekten güzeldi....
Cok güzel bi fikir merak ettim fotografını koyabilir misin? Bi de nasıl yaptılar ve arabaların neresine takıldı.

irem-ozge

:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
336
Evet kızlarında dediği gibi artık moda konvoy çiçekleri.
Birçok müşterim artık bunu hazırlatıyor.
Hem uygun fiyatlı hem daha şık. Hatta hem havlu hem bunları kullananlar bile var.
Aynı çiçeklerden gelin el çiçeği ve damat yaka çiçeği de yaptıran oldu.
Herşey tam takım ve tam bir uyum içinde.
Bikaç resim ekliyorum size. Bunlar netten bulduğum resimler.
Kendi ürünlerimin resimleri maalesef çekmeye hiç fırsatım olmuyor.

$b_ori_1308304382.jpg

$47211415zn0.jpg

Yukarı Alt