Konya Zeynep Altuntaş a Burun estetiği olan var mıı?

Duygu-

Birbirimize bikaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık.
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
143
28
Arkadaşlar burun ameliyatı olmak istiyorum fakat bi türlü cesaret edemedim doktor araştırıyorum N.Erbakan Tıp Fak. Zeynep Altuntaş a ameliyat olan var mı?

minelicem

oğluşunannesi
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2016
59
3
Ben konyada meram eğtim araştırmada furkan certele ameliyat oldum çok ya memnunum şuan 23. Günüm fakat furkan hoca istanbula gidicek şubat ayında yine aynı hastanede nurten yavuz var ve onunda muhteşem burunlar yaptığını gördüm ama dediğin doktoru hiç duymadım

Busracrnnn

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2015
2
0
Arkadaşlar burun ameliyatı olmak istiyorum fakat bi türlü cesaret edemedim doktor araştırıyorum N.Erbakan Tıp Fak. Zeynep Altuntaş a ameliyat olan var mı?

Ben Zeynep Altuntaş'a burun estetik ameliyatı oldum.Burnumda kemik eğriliği vardı nefes alamıyordum.Şimdi çok rahat alabiliyorum. Kendileri gerçekten çok samimi güleryüzlü ve ilgili biri.Eli çok hafif korkularım vardı yüzüm morarır şişer burnum yapay durur diye ama çok az şişme hiç morarma olmadı çok hafif atlattım Herkes çok beğendi.Beni yeni tanıyanlar estetik olduğuna inanamadılar çok doğal duruyor dediler gerçektende çok doğal oldu kendilerine gerçekten çok teşekkür ediyorum hiç şüphesiz ameliyat olabilirsiniz.

Duygu-

Birbirimize bikaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık.
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
143
28
Ben Zeynep Altuntaş'a burun estetik ameliyatı oldum.Burnumda kemik eğriliği vardı nefes alamıyordum.Şimdi çok rahat alabiliyorum. Kendileri gerçekten çok samimi güleryüzlü ve ilgili biri.Eli çok hafif korkularım vardı yüzüm morarır şişer burnum yapay durur diye ama çok az şişme hiç morarma olmadı çok hafif atlattım Herkes çok beğendi.Beni yeni tanıyanlar estetik olduğuna inanamadılar çok doğal duruyor dediler gerçektende çok doğal oldu kendilerine gerçekten çok teşekkür ediyorum hiç şüphesiz ameliyat olabilirsiniz.
burnunuzu gormee snsım var mı acaba bir de ucret ne kadardı :/

Yukarı Alt