• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kore ürünlerini yurdışından getirtmek mi yoksa Türkiye'den almak mı?

milena06

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2012
4
0
bende alışveriş yapmak istiyorum ama gümrükte sorun çıkmasından korkuyorum ayrıca hangi ürün hangi markada daha iyi bilmiyorum yardımcı olabilecek biri var mı tavsiye edebileceği satıcılar falan kısacası yardıma ihtiyacım var

megalo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
26
5
Ben N11'in ortağı koreli bir şirketmiş ve korenin en büyüklerindenmiş diye duymuştum... N11'de var mıdır o aradığın malzemeler bi bak istersen... Tabi yerli malı yurdun malı o başka ... En Büyük TÜRKİYE

SawakoKuronuma

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
7
0
Kore kozmetik sitesi W2Beauty - Best korean cosmetics online shop with over 10000 items - w2beauty.com dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Ayrıca 07565312 koduyla üye olursanız 5$lık indirim çeki hemen ardından kasa görünen facebook sayfasını beğenirseniz 1$lık indirim çeki daha kazanırsınız ve site free ship yani kargo ücreti ödemeye gerek yok sadece takip numarası isterseniz ufak bir mebla ödüyorsunuz :)

Ayrıntılı olarak blogumda anlattım:) 'Kore Günlüklerim: W2Beauty-Kore'den güvenli kozmetik alışverişinin adresi

Melldaa

Prenses Annesi, Spanish Literature
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
7
0
Artık Türkiyede de getiren siteler var sanıyorum.

duru24

duru24
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
203
36
Aranizda alşveriş yapanlar varmi yurt disi sitelerinden Merak ettim ben aliekspresten yapıyorum.ama 10 tl lik ürüne 10 tl daha az gumruk vergisi ödenmiyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-06-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

duru24

duru24
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
203
36
Kore kozmetik sitesi W2Beauty - Best korean cosmetics online shop with over 10000 items - w2beauty.com dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Ayrıca 07565312 koduyla üye olursanız 5$lık indirim çeki hemen ardından kasa görünen facebook sayfasını beğenirseniz 1$lık indirim çeki daha kazanırsınız ve site free ship yani kargo ücreti ödemeye gerek yok sadece takip numarası isterseniz ufak bir mebla ödüyorsunuz :)

Ayrıntılı olarak blogumda anlattım:) 'Kore Günlüklerim: W2Beauty-Kore'den güvenli kozmetik alışverişinin adresi
Merhaba hala devam ediyor musunuz almaya merak ettim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-06-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

HsrtGlr

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
168
115
N11 den falan bakıyorum o ürünlere ama şu dönemde çin ve uzakdoğu ürünlerinden açıkçası korkuyorum corona nedeniyle..açıkçası bilemiyorum

Yukarı Alt