Korkmaz yemek takımı nasıl?

baklava yiyen kedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
101
138
Porland'ın %50 indirimlerini takip edin. Misafir takımınızı düğünden sonra da alabilirsiniz yeter ki içinize sinen bir şey olsun. Almış olmak için almayın. Porland porselen yemek takımlarında Korkmazdan daha iyi bir markadır.

Istanbullugelin0634

Kişi kendinden bilir işi ;)
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
175
131
Ceyiz için basit kalmaz gayet güzel bir takım.Ben geriliği Karaca dan almıştım kare olarak 89 parça.Günlük takımlarımı da Porland marka aldım onu da 12li yaptım ama günlükler toplam 240 tlye gelmişti.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-09-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 15 gün kaldı.

Sık idrara çıkma doğum sürecine yardımcı olabilir. Mesanenin dolu olması, rahme baskı yapacak ve buda size rahatsızlık verecektir. Doğumdan sonra arama ihtiyacı duyulabileceğiniz herkesin telefon listesini yapın. Daha da iyisi, ailenizi ve arkadaşlarınızı içeren bir arama zinciri oluşturun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Saykologist

21
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
53
102
Biz abimler için korkmazın çeyiz setini almıştık kahvaltılıktır yemek takımıdır çatal bıçak kaşık, tencere falan, yemek takımı hariç diğerlerinden memnunuz, ama yemek takımının kenarlarında siyah işlemeler vardı ve daha ilk yıkamada işlemeler soyulmaya başladı, korkmaz tavsiye etmiyorum bu yüzden

madamesnow

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
157
514
Korkmaz benim çoğu eşyam düdüklü tenceresinin yıkanmasından memnun değilim bi ama o da benim deterjanımdan.. yemek takımı 84 parça da günlük de iyi benim.. ama günlüğe uygun alma şakın günlükte hem çabuk yıpranır hem kırılır ayrı ayrı takım al bence

Yukarı Alt