1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Notu Gizle

Korkusuzlar (Atv)

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve Emez tarafından 8 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

  8 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Yapım : Avrupa Film
  Yapımcılar : Cengiz Erdem, Deniz Erdem
  Senaryo : Avrupa Film Yazı Grubu – Osman Dikiciler
  Genel Koordinatör : Sabri Saydam
  Yönetmen : Tevfik Şenol

  Oyuncular : İsmail YK (İsmail), Ali İpin (İskender), Burcu Özkanca (Selen), Berna Öztürk (Suat), Fatoş Güçlü (Güliz), Gürkan Tavukçuoğlu (Burak), Turgut Tunçalp (Tatar Ramazan), Özgür Özaslan (Sergen), Ercü Turan (Yavuz), Serkan Genç (Tarık), Bahar Akça (Zeynep), İstemi Betil (Giritli), Eriş Akman (Hakkı Abi)
   
 2. 8 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Emniyet Genel Müdürlüğü, özellikle İstanbul’da artan suç ve bunu organize eden suç örgütlerinin tasfiyesi amacıyla yeni bir birim oluşturmaya karar vermiştir. Bu yeni birimi oluşturmak üzere görevlendirilen İskender Alsancak ve yardımcısı Selen, ekibin olası üyelerini seçmek üzere çalışmalarını tamamlamak üzeredir. Ekibin son adayı, genç ve başarılı bir polis olan İsmail’dir. Ancak İsmail’in, bu ekipte yer almak gibi bir niyeti yoktur. Oysa İskender, ısrarla İsmail’in de bu ekipte olmasını arzu etmektedir. Üstelik yardımcısı Selen’in tüm karşı çıkmaları ve muhalefetine rağmen.

  Annesi ve babasının, yirmi yıl önce gözlerinin önünde öldürüldüğü an, İsmail’in hala en büyük kabusudur. Hemen her akşam rüyalarında, aynı anları tekrar tekrar yaşar. Anne ve babasını öldüren, yüzünü bir türlü göremediği motorlu adamı bulmak ve katillerini cezalandırmak, en büyük amacıdır. Belki de polis olmasının bile tek nedeni budur.

  Organize suç örgütlerinden birinin lideri olan Giritli Muzaffer ve diğer örgüt liderleri, bu yeni oluşumu dikkatle izlemektedirler. İşlerinin artık çok daha zor olacağından kuşkuları yoktur. Ama Giritli ve İskender arasında, uzun yıllara dayanan ertelenmiş bir hesaplaşma, artık son raunduna girmek üzeredir.

  İskender’in tüm ısrarları ve baskısına rağmen, yeni ekipte yer almamaya kararlı olan İsmail’in direncini, İskender’in son hamlesi kırar. Yıllardır aradığı soruların cevabını bulmaya, artık çok yakındır.

  alıntıdır
   
 4. 15 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  İsmail,anne ve babasının öldürülmeleri ile ilgili olarak, yıllardır aradığı bilgilere artık çok yakındır.
  Selen pek hoşlanmadığı ve ekipte bulunmasını da istemediği İsmail’in, zaten ekibin içinde yer almayacağına emindir.Bu nedenle İskender’e rağmen, alternatif isimler üzerine yoğunlaşır.Ama onun da halletmesi gereken çok önemli bir sorunu vardır.
  Bu arada yeni ekibin oluşturulması çalışmaları sürerken,emniyet büyük ve kapsamlı bir operasyon başlatır.Eş zamanlı olarak, 25 ayrı noktaya yapılan operasyon,suç örgütü liderlerini korkutur.Giritli ve kuzeni olan, yetiştirmesi Paşa Davut arasındaki gerilimi, Kızıl Muharrem çözmeye çalışır. Ama Kızıl Muharrem’i bekleyen sürpriz hepsinden de büyüktür.

  alıntıdır
   
 6. 6 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Ekip, tarihi eserleri yurtdışına pazarlayan bir uluslararası organize suç çetesi ile karşı kaşıyadır. Bu sefer ki görevleri bu çetenin içine sızıp onları yurtdışına satmaya çalıştıkları tarihi eserlerle birlikte ele geçirmektir. Ekip bir taraftan bu zorlu göreve hazırlanırken bir taraftan da İsmail’in Tim’in başına getirilmesini kabullenemeyen ve işbirliği yapan Arda ve Selen’in İsmail’i saf dışı bırakmak için yepyeni planları vardır.
  İsmail sonunda yıllardır içini kemiren gerçeği anne babasının katilinin kim olduğunu öğrenmiştir. Gerçeği öğrenen İsmail ne yapacak ? Giritli’nin cezasını kendisi mi verecek yoksa başka planları mı var?
   
 8. 6 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 9. Deryacik

  Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

  Katılım:
  18 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  7.811
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  146
  ben hiç sevmem o diziyi