Korkuyorum:(

Deryakuzusu88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
50
Kizlar bana yardim edin icimi rahatlatin biraz evde cok tedirginim korkuyorum apartmanda 44 daire var ve sadece oturan 4 daire variz diger ucu birinci katta ben 11. Kattayim yani cok sessiz kimse yok birde karsi insaattan bir kiz cocugu intihar etti ve ben o dusme sesini duydum yerde yattigini gordum ustu kapaliydi ama gordum iste offf odadan odaya girmeye korkuyorum esimde gec saatte geliyo ders calismam lazim calisamiyorum bile tvyi acmadan duramiyorum tek basima nolur biseyler soyleyin icimi rahatlatin biraz

Kurkmantolumdnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
689
Kizlar bana yardim edin icimi rahatlatin biraz evde cok tedirginim korkuyorum apartmanda 44 daire var ve sadece oturan 4 daire variz diger ucu birinci katta ben 11. Kattayim yani cok sessiz kimse yok birde karsi insaattan bir kiz cocugu intihar etti ve ben o dusme sesini duydum yerde yattigini gordum ustu kapaliydi ama gordum iste offf odadan odaya girmeye korkuyorum esimde gec saatte geliyo ders calismam lazim calisamiyorum bile tvyi acmadan duramiyorum tek basima nolur biseyler soyleyin icimi rahatlatin biraz
Valla sizi çok iyi anlıyorum. Ben karşı komşum akrabam olduğu halde evde tek başımayken çok korkarım. Öyle sadece hırsızmış vs değil kendi kendimi korkuturum resmen saçma sapan şeyler getiririm aklıma. Ama en önemlisi üstüne düştükçe bu meselenin insan daha çok tedirgin oluyor canım. Ben biraz biraz aştım bu durumu. Tüm odaların lambasını yakar tv açardım🙄🙄 ama artık aklıma öyle şeyler getirmemeye çalışıyorum, dua okuyorum. Güzel şeyler düşünüyorum. Sende zihnini meşgul edecek olumlu şeyler düşünmeye çalış. Ve kesinlikle dua et derim 🤲🤲 Allah yardımcın olsun ❤

zuka24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.121
Dua et geçiyor korku felan kalmıyor ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2019

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 127 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları birleşik olsada, közkapakları kırpma hareketi yapmaktadırlar. Bebeğinizin omurga, kaburga, uzun kol ve bacak kenmikleri sertleşiyor. Bu noktada, alnı, şakakları ve üst ve arka kafatasını kapsayan kafatası tabakaları oluşmuş ve kıkırdaktan meydana gelmişlerdir. Yurt dışında bazı anneler doğum sırasında yardımcı olması için gebelik ve doğum danışmanlarıyla çalışmaktadırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Purple2295

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.835
Bende cok yalniz yasadim korkmadim camim acik yattim yeri geldi ama simdi korkuyorum
İntihar eden kızdan dolayı mı? Zavalli kiz intihar edip kurtulmus insanlardan kendi derdi kendine yeter, gelip komsulari korkutacagini sanmiyorum. Cok korkuyorsaniz ayet el kursi felek nas okuyun

azerikizi91

İki Sehzade Annesi ❤❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.910
Yakınlarda kütüphane, cafe tarzı yerler var ise oralarda çalışmayı deneyebilirsiniz....

Yukarı Alt