Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Koskep desteği yardim

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Askmeyvelerim tarafından 16 Eylül 2018 00:34 başlatılmıştır.

16 Eylül 2018 00:34
    Konu Sahibi : Askmeyvelerim
  1. Askmeyvelerim

Askmeyvelerim Bu günümüzede çok şükür Üye

Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar kendime küçük bir yer açmak istiyorum evde kaldıkları sorunlarım büyüyor acaba bu koskep desteği devam ediyormuş bu konuda bilgisi olan varmı neler yapabilirim lütfen fikirlerinizi bekliyorum

2. 17 Eylül 2018 16:27
  3. cennetyarim

cennetyarim Hadi Gelin Bebeklerim ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    123
    ben kosgeb seertifikası aldım tarihleri var ben özel üniversiteden almıstım

evet destek alanlar oluyor gerçekten.

iyi bir fizibilite yapmalısınız. ilk başta sermaye hep sizden cıkıyor sonra onlar verecekse veriyor

Askmeyvelerim bunu beğendi.
  4. 21 Eylül 2018 01:34
  5. Askmeyvelerim

Askmeyvelerim Bu günümüzede çok şükür Üye

Ödül Puanları:
    3
    Peki is yerini açarken veya sertifika alırken sizden para gidiyormu yoksa koskep destegi yeterlimi

6. 21 Eylül 2018 01:56
  7. la_edri

la_edri Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    Oncelikle dort gunluk kurs gorup sertifika aliyorsunuz.sonrasinda is yerinizi kendi imkanlarinizla acip basvuru yapiyorsunuz.is plani hazirlayip kurula sunuyorsunuz ve onaylanirsa hibe alabiliyorsunuz.o da ancak is yerini actiktan bir yil sonra falan.yani kosgeb al su kadar para is yeri ac diye size para vermiyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.