• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Koton Siyah Jean Trendi ve Kombin Önerileri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
32.729
24.017
Koton Jeans, yeni reklam filmini “Şimdi siyah jean moda” sloganıyla tanıttı.

Koton’ un yarattığı siyah jean modası sizleri 70’li 90’lı yıllara götürecek. Siyah jean modasını 5 Eylül’ de Barış Manço’ nun Kara Sevda şarkısıyla bizlere tanıtan Koton, reklam yüzü olarak Fahriye Evcen’ i tercih etti. Koleksiyonun lansmanı Bomonti’ de gerçekleşti.
black-denim-shirt-1024x576.jpg

İlk defa bir moda markasının reklam yüzü olarak kamera karşısına geçen Fahriye Evcen, “Benim hayatımda Koton çok uzun zamandır var. Koleksiyona kendimi o kadar ait hissediyorum ki bu iş birliğinden çok mutluyum.” diyerek heyecanını basın mensuplarıyla paylaştı.

170’i Farklı Siyah, 670 Farklı Model…
jean-jacket-1024x576.jpg

Sizler de siyah jeanleri kullanarak Koton’un modasına katılabilirsiniz. Siyah jeanleri kullanarak yapabileceğiniz kombinler neler? Gelin birlikte göz atalım.
ofis-sıklıgı-1024x576.jpg

Siyah, kurtarıcı bir renk olmasının yanında kombinlendiği parçaya ciddi bir hava katma özelliğine sahip. Jean pantolonlar rahat ve şık duruşuyla siyah renkle bir araya gelince vazgeçilmez bir parça haline geliyor. Bu parçayı ofis şıklığınızı tamamlamak için kullanabilirsiniz. Blazer ceketler, gömlekler ve salaş tişörtlerle kombinleyebilirsiniz. Stiletto ya da zarif topuklu ayakkabılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Gün içerisinde hem rahat olmak hem de şık görünmek için oldukça ideal bir tercih.
siyah-denim-ceket.jpg

yasamtonu.com
 
Yukarı Alt