Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kötü renkli ve yoğun akıntı

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve canxoxzxuxm77 tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : canxoxzxuxm77
  1. canxoxzxuxm77

canxoxzxuxm77 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 21 haftalık hamileyim ama arara çok yoğun akıntım oluyor rengi sarı yeşil hafif pembemsi gibi doktorum ilaç veriyor geçiyor gene başlıyor..başına böyle bişey gelen var mı

2. 28 Ağustos 2008
  3. birgxuxl38

birgxuxl38 biricigim benim Üye

Ödül Puanları:
    106
    selam canim bendede bu gittgimde doktorum mantar oldugunu söyledi bendede hafif biraz cok olarak beyaz akinti oluyor bazen sari renkte olabiliyor ama cok sükür kasintim felan yok doktorum fitil yazdi bakalim bidaha ki gittigimizde gecip gecmedigi belli olacak belki sendede mantar vardir doktorun ne oldugunu söylemedimi?

4. 28 Ağustos 2008
  5. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Ödül Puanları:
    86
    bildiğim kadarıyla akıntının sarı, beyaz falan olması normal de yeşil akıntı biraz dikkat edilmesi gereken bir husus...bence doktoruna bir danış derim...

6. 28 Ağustos 2008
  7. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Ödül Puanları:
    106
    merhaba, bendede geçen hafta olmuştu, yeşilimsi yoğun akıntı. Koku ve kaşıntı yoktu. doktoru aradım. fitil verdi. fitilin birini kullandım geçti. Çok şükür. inşallah bir daha olmaz. Bir daha tekrarlamaması için genital bölgenin kuruluğuna ve çamaşılarını ütülemeye dikkat et canım. Geçmiş olsun.

8. 10 Kasım 2008
  9. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    163
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.