Kova İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.756
Emoji Skoru
21.541
Yaş
55
KOVA ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

Kova, problemlerini mantıkla çözmek ister, Balıksa hisleriyle. Bu durum, uzun vadede, ilişkide çok fazla problemler doğurur. Duygulu, ateşli Balık kadını sizin tam tersinize, insanların arasında olmayı sevmez, rahat ve güvene ihtiyaç duyar ve bunun için bütün dikkatinizi kendisine odaklamanızı isteyecektir. Bu, Kova için sorun yaratır, çünkü özel ilgi alanlarına ve özgürlüğüne kısıtlama getirmek zorunda kalacaktır.

O, sizin veremeyeceğiniz kadar şefkate ihtiyaç duyan bir kadındır. Diğer taraftan o, Kova erkeğine, fikirleriyle dünyayı fethedip insanlığı kazanabileceği hissi verir.

Cinsel alanda Balık kadınının sorunu yoktur, kendini verebilmeye gerçekten yeteneklidir. Kendini eşinin istekleri ve hayalleri ile özdeşleştirir. Erkeği için neyin önemli olduğunu içgüdüsel olarak hisseder.

Ev, Balık kadınının hakimiyet alanıdır. Akşam yemeğine eve geleceğinizi bilmek, onun için önemlidir. Sevgi dolu ve özenli bir annedir. Yine de disiplinli değildir, bu yüzden sevgili küçüklerin, onu parmaklarında oynatmaları çok zor değildir.


BALIK KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ


Balık kadını olarak siz, bir insan sarrafısınız ama 'yedinci duyunuz' bile olsa, Kova insanları hakkında tahmin yürütemezsiniz. Onu deneyebilirsiniz ama asla içim okuyamazsınız. Parmaklarınızın arasından akıp giden su gibidir. Onu değiştirmek imkansızdır.

Bin bir ilgi alanı vardır, her konuda söyleyecek akıllıca bir şeyler bulur, Şüphesiz değer verilecek bir insandır, yardımsever ve idealisttir. Tek sorun onu ciddiye alıp almayacağınızdır. Özellikle insanların sadece iyi yönlerini görüp kötü yönlerini dikkate almaması sinirlerinize dokunabilir. Tam tersine, siz insanların gerçek yüzünü bilirsiniz.

Diğer bir kötü yanı da sorumluluk alma konusundaki isteksizliğidir. Aileye liderlik etmesini istemek anlamsızdır. Çünkü ona göre kimse, başkalarının yerine karar vermemelidir. Bu, Kovaya güvenilemeyeceği anlamına gelmez.


BALIK ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

Kova kadınını, büyük olasılıkla bir meydanda herhangi bir yardım organizasyonu için para toplarken tanıdınız. Anlayışlı bir insan olarak, kumbarasına hatırı sayılır bir para atmakta hiç tereddüt etmediniz.

Sizin yüce gönüllülüğünüz Kova kadınını etkiledi ve bir ilişki başladı bile. Birbirinizi daha iyi tanıdığınızda onun idealleri olduğunu, geleneklerden ve tabulardan hoşlanmadığını hemen fark edeceksiniz. Onun için önemli olan dünyayı kökten değiştirmektir. Bunun nasıl olacağını kendisi de bilmez, ama önemli olan değişimdir.

İlginç, alışılmamış bir kadındır, bu kesin. Ama onunla uzun bir beraberlik biraz olasılık dışı görünüyor, özellikle de sadece bedensel olarak birbirinizi çekiyorsanız. Çünkü Kova kadınının sekse olan ilgisi çabuk geçer ve ondan sonra konuşacak çok şeyiniz olmadığını fark edersiniz.

Uzun bir ilişki ya da evlilik için, Bayan Kovayı anlamayı öğrenmek zorundasınız. Bu kolay değildir, ama siz buna diğer burçlardan daha yatkınsınız. Ortak ilgi alanlarınız, örneğin çocuklar, sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir.


KOVA KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

Bir Balık erkeği avlarsanız, bu romantik, kolay incinen ve hayalci adamla ilgilenmek için çok zaman ayırmanız gerekecek. O, sırtınızı yaslayabileceğiniz bir erkek değildir, tam tersine, onun ağlayabileceği bir omuza ihtiyacı vardır.

Kova kadını olarak bir erkeğe annelik etmek hoşunuza gitmez ama Balık erkeği sizin koruyucu içgüdünüzü uyandıracaktır. Birçok açıdan öğüt ve korumanıza muhtaçtır, çünkü kolay etkilenir, sorumluluktan kaçınmaya çalışır, karar vermesi gerektiğinde ne yapacağını bilemez. Dünyayı daha gerçekçi görmesine yardım ederseniz, bu ilişki sizin için de yararlı olabilir.

Balık erkeği sevilmeye değer, arkadaş canlısı bir insandır. Karşısındakilere sabır gösterir ve iyi bir dinleyicidir. Ona, güvenerek verdiğiniz her sırrın saklanacağından emin olabilirsiniz. Sizin için bir çok şey yapacaktır, örneğin size iyi bir hayat sağlayabilmek için çok fazla çalışacak ve sizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapacaktır.

İş hayatında o, batmak üzere olan firmaları satın alarak yatırım yapan bir uzmandır. Felaketlerden para kazanmayı becerir. Ama aynı zamanda çok kötü bir hesap adamıdır. Sayılarla savaş halindedir.

Her randevuya geç kalır. Yüce gönüllü, ama güvenilmezdir. İlişkinizin sürmesi için çok yorulacaksınız. 'Ödül' olarak dürüst bir eş olmanızı bekler, çünkü Balık erkeği bir kere karar verirse, bu karar 'ya...' ve 'ama...'ları içermez.
 

megryann

Aşkımın aşkı....
Kayıtlı Üye
Katılım
20 Mart 2009
Mesajlar
5.913
Emoji Skoru
31
Ben kova eşim balık ama sanırım yükselenlerden olsa gerek aradaki uyumun geçici gibi anlatılmasına rağmen tam tersiyiz...
 

PasakliMinikTanrica

her şey güzel olacak...
Pro Üye
Katılım
3 Aralık 2008
Mesajlar
12.795
Emoji Skoru
10
Yaş
33
Ben Kova eşim Balık ve anlatılanlara neredeyse tamamiyle uyuyor gibiyiz kaydirigubbakcemile3
 

Seroli61

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Aralık 2009
Mesajlar
3.012
Emoji Skoru
129
aynen bizi yazmışsınız kaydirigubbakcemile3
balık burcu bir bayan olarak kova burcu erkeği ile sanırım bizde yükselen burcundan çok sorun yaşamıyoruz.Aman RABBıM de yaşatmasın zaten :Saruboceq:
 
Yukarı Alt