kpss sınaw yerleri ne zman gelir ewe

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
3.961
526
evet eve gelmicek üniv. sonuçları ama kargo ile sana okul numaranı yoluyorlar kargodan arıyorlar seni sen gidip kargoyu alıyorsun.. ama benı hala aramadılar.. arkdaslarımın hepsine geldi kargo yok hala bana gelmedi ne üniv için kargo nede kpp giriş belgem:KK43:

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.519
5
evet eve gelmicek üniv. sonuçları ama kargo ile sana okul numaranı yoluyorlar kargodan arıyorlar seni sen gidip kargoyu alıyorsun.. ama benı hala aramadılar.. arkdaslarımın hepsine geldi kargo yok hala bana gelmedi ne üniv için kargo nede kpp giriş belgem:KK43:
üniversite giriş sonuçları evlere gelmeyecek....herşey net ortamında....kargo ile okul numarası uygulayan üniversite var mı bilmiyorum ama varsa da istisna bir durum....okul numarasına varıncaya dek herşeyi netten öğreniyorsun...kazandığın üniversitenin sayfasında "yeni öğrenciler" diye başlıklar açılıyor....her üniversitenin uygulaması farklı olabilir......bence sen kazandığın üniversitenin sayfasını karıştır....

kpss belgesi de bugün yarın gelmesi gerek....az kaldı ama postahaneye git, sor soruştur................

Yukarı Alt