kpss sınaw yerleri ne zman gelir ewe

seldauxgxur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ya benim ki ve kuzenimkide gelmedi stres oldum aynı binada oturduğum kaynımınki geldi ama:KK43: ve tüm arkadaşlarımında.

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
526
evet eve gelmicek üniv. sonuçları ama kargo ile sana okul numaranı yoluyorlar kargodan arıyorlar seni sen gidip kargoyu alıyorsun.. ama benı hala aramadılar.. arkdaslarımın hepsine geldi kargo yok hala bana gelmedi ne üniv için kargo nede kpp giriş belgem:KK43:

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
evet eve gelmicek üniv. sonuçları ama kargo ile sana okul numaranı yoluyorlar kargodan arıyorlar seni sen gidip kargoyu alıyorsun.. ama benı hala aramadılar.. arkdaslarımın hepsine geldi kargo yok hala bana gelmedi ne üniv için kargo nede kpp giriş belgem:KK43:
üniversite giriş sonuçları evlere gelmeyecek....herşey net ortamında....kargo ile okul numarası uygulayan üniversite var mı bilmiyorum ama varsa da istisna bir durum....okul numarasına varıncaya dek herşeyi netten öğreniyorsun...kazandığın üniversitenin sayfasında "yeni öğrenciler" diye başlıklar açılıyor....her üniversitenin uygulaması farklı olabilir......bence sen kazandığın üniversitenin sayfasını karıştır....

kpss belgesi de bugün yarın gelmesi gerek....az kaldı ama postahaneye git, sor soruştur................

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
526
çamaşırsuyu bizim kütahyadumlupınarın sitesi resmen chanc bi site hiç bişey yok 2008-2009 ögretim yılı takviminden başka...

Yukarı Alt