KPSS

saft

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
2.528
2.678
Tercihler bugün başlayacak diyorlardı ama ÖSYM'nin sitesinde tercih işlemi bulunmamaktadır yazıyor. Ne zaman başlar ne zaman kılavuzlar ilan edilir bilen aydınlatabilir mi? o_O

tasarimcibayan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2014
4.777
4.860
Memurlar net forumu takip ederseniz bilgili arkadaslar yorum yapiyorlar zaten. Gun icinde yayinlanir diye dusunuyorum :KK17:

BenIpek

en sevdiğim....
Pro Üye
21 Aralık 2009
33.167
17.604
Tercihler bugün başlayacak diyorlardı ama ÖSYM'nin sitesinde tercih işlemi bulunmamaktadır yazıyor. Ne zaman başlar ne zaman kılavuzlar ilan edilir bilen aydınlatabilir mi? o_O
Alah yardımcınız olsun ne biçim bir strese maruz bırakıyor devlet sizi.
Merak etmeyin inşallah 30 lu yaşları görünce bu sorunlardan uzak olduğunu için bir ohh çekeceksiniz.
Her yaşın bir zorluğu var.. Sabır.

tasarimcibayan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2014
4.777
4.860
Alah yardımcınız olsun ne biçim bir strese maruz bırakıyor devlet sizi.
Merak etmeyin inşallah 30 lu yaşları görünce bu sorunlardan uzak olduğunu için bir ohh çekeceksiniz.
Her yaşın bir zorluğu var.. Sabır.
26. Yim bolumumde 1 tane bile kadro yok. 1 senelik emeklerim uykusuz gecelerim işime verdigim ara.. hepsine yazik diyorum iste :KK61::KK61::KK61:

Cortez

Hayat..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
193
49
Bizde de hiç kadro açılmamış şuan ekleme yapıyolarmış memurlar.net de öyle yazıyor. Umarım istediğimiz sonuçlarla karşılaşırız :110:

mero95

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
1.108
901
Tercihlerini yapan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Tercih yapma konusunda hiç bilgim olmadığı için son güne bıraktım tercih işini :/

Yukarı Alt