Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kreşimize kiralık diploma veya lisans mezunu müdür arıyoruz

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve canssu tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : canssu
  1. canssu

canssu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    DENİZLİDE açılacak kreşimize kiralık diploma veya lisans mezunu müdür arıyoruz

2. 18 Aralık 2010
  3. kindergarden61

kindergarden61 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    merhabalar muğla üniversitesi okulöncesi öğretmenli bölümü 2007 mezunuyum 3 yıl devlet kadrosunda çalıştım ve yurt dışına yerleşeceğim için istifa ettim. diplomamaı kiraya vermek istiyorum . ilgilenirseniz kindergarden61@hotmail.com mail adresimden mail atabilirsiniz. iyi çalışmalar.

4. 18 Aralık 2010
  5. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    0
    diplomanin kiraya verilmesinin anlami nedir? ilk defa duyuyorum merak ettim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.