1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
 3. Notu Gizle

Kristallerle (Doğal Taşlarla) Tedavi..Billurlardan süzülen gizemli güç

Konusu 'Alternatif Tıp' forumundadır ve Halikarnas tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

  8 Ocak 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 1. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  33
  Ödül Puanları:
  198

  Hastalıklar vucuttaki enerji dengesizliklerinden olusmaktadır. Enerji alanı dengeye kavustukça kisi kendini zinde ve saglıklı hisseder.

  Canlı ya da cansız,herseyin,hatta tasların bile bir enerji alanı vardır ve enerji alanları kesisen hersey birbirini etkiler.

  Fiziksel formlarımız aslında, eskiden zannedildigi gibi maddeden degil, enerjiden olusmaktadır. Madde olarak bildigimiz tum uç boyutlu formlar, belirli hızlarda titresmekte olan enerjilerdir ve her madde bir digerini enerjisiyle yani kendi varlıgıyla etkiler.

  Aynen bir tası suya attıgımızda yayılan kuçuk dalgaların diger dalgalarla rezonansa girmesi gibi, tasların tasıdıgı enerjiyle insanların tasıdıkları enerji de kesismekte ve bu sekilde enerjiler birleserek,çesitli etkiler ortaya çıkmaktadır.


  Geçmis dusunce sistemlerinde madde boslukta yer kaplayan, kutlesi, eylemsizligi ve agırlıgı olan her sey olarak tanımlanıyordu.

  Bugun ise bunun tam olarak dogru bir tanımlama olmadıgını ortaya çıkmıstır.Madde bölunebilen parçacıklardan olusur.

  Hatta maddenin zamanla bilinen en kuçuk parçacıgının bile bölunebilir oldugu kesfedildi.Daha sonraları ise maddenin elektrige iliskin özellikleri bulundu ve elektronlar ortaya çıkarıldı.

  Elektronda, kabul ettigimiz anlamda maddi diyebilecegimiz hiçbir sey yoktu; çunku elektron, hareket halindeki elektrik yukunden baska bir sey degildi,negatif yukte madde diyebilecegimiz birsey yoksa, pozitif çekirdektede olmaması muhtemeldi.

  Bu teoriye göre yalnızca enerji vardır ve biz farklı hızlarla titresmekte olan bu enerjiyi madde olarak algılarız.

  Einstein in izafiyet teorisi ile bu daha da kabul görur hale geldi çunku Einstein maddenin enerjiye enerjininde maddeye dönusebilecegini savunuyordu.

  İste taslar da enerjiden olusmuslardır(diger bir kabulle bedenlerinde enerji depolamıslardır) ve bunların elektromanyetik guçleri, eterik beden denen, dıs enerji alanını guçlendirir.

  Bilimsel anlamda tasların bu etkisi ispat edilmemis olsa da bir çok kisi deneyimlerinden tasların iyilestirici etki yaptıgını kabul etmektedir

  Gunumuzde de minarelli tasların gizli bir guç tasıdıgına inanan insanların sayısı hızla artmakta ve bir çok tas fiziksel ve zihinsel hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

  Taslar tedavi yöntemi olarak kullanılmanın dısında zihinsel yetenekleri gelistirmek ,ruhsal gelisime yardımcı olmak, pozitif enerjileri çekmek ve sezgileri guçlendirmek gibi bir çok amaçla da kullanılmaktadır.

  Her tasın ayrı bir özelligi vardır ve istenen konularda bu taslar takı olarak takılarak, evde bulundurularak yada surekli uzerde tasınarak kullanılırlar.

  Taslarla tedavi alternatif tıp alanının içindedir ve tıbbi tedaviye destek olmaktadır.  [​IMG]