Kronik enfeksiyon (servisit) ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

BenSero

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Nisan 2019
5.156
12.127
K─▒zlar merhaba hepinize ­čÖő­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Aram─▒zda ├žok ki┼či var enfeksiyon yada kronik enfeksiyon olan. Bana yard─▒mc─▒ olur musunuz?? :dua:

Y─▒llard─▒r var bende antibiyotik i├žti─čimde ge├žiyor ama tekrarl─▒yor(yakla┼č─▒k 5 y─▒ld─▒r ) . Evlendikten sonra tam anlam─▒ ile muayene oldum.
Smear al─▒nd─▒ ASCUS ├ž─▒kt─▒.
Daha sonra kolposkopi yap─▒ld─▒, hpv taramas─▒, biyopsi derken ba┼ča d├Ând├╝k enfeksiyon. !
Tam 10 ayd─▒r tedavi oluyorum ama kurtulam─▒yorum. Fitiller antibiyotik ler i┼če yaramad─▒. ┼×imdiki doktorum daha etkilisini verdi─čini s├Âyledi in┼čallah bu ay ge├že├žek­čÖĆ
Sizden istedi─čim ila├žlar─▒n yan─▒nda takviye olarak ne kullanabilirim. Bitkisel ┼čeyler, evde yap─▒lacak k├╝rler vs. Kullananlar─▒n─▒z varsa bana etkileri ile birlikte yazar m─▒s─▒n─▒z??
ayyy ├žok uzatt─▒m ama art─▒k ├žocu─čum olsun istiyorum ama doktor korunmam─▒z─▒ s├Âyl├╝yor enfeksiyon ge├žene kadar. ­čśĺ­čśĺ
Bu ay kurtulurum in┼čallah ­čĄ▓­čĄ▓
Yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim ­čą░­čą░

Feslegen Kokulu Nane

├ťZG├ťN
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Ekim 2018
7.469
15.681
Saracoglunun k├╝rlerine baksana kuzum.
Vard─▒r muhakkak bir k├╝r├╝

BenSero

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Nisan 2019
5.156
12.127
Konu hakk─▒nda bilgim yok malesef ama acil ┼čifalar diliyorum size ­čĄ▓­čĺť­čî╣
te┼čekk├╝r ediyorum ­čśŹ
Bende bilmiyorum kuzum ama konu ├Âne ├ž─▒ks─▒n diye yazd─▒m ­čśś
Yaaa can─▒n─▒ yerimmm ­čą░­čśŹ
Saracoglunun k├╝rlerine baksana kuzum.
Vard─▒r muhakkak bir k├╝r├╝
Yapt─▒m onlar─▒ kuzum ­čśĆ­čśĆ ii┼če yaramad─▒­čśĽ

BenSero

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Nisan 2019
5.156
12.127
E┼činde s─▒k─▒nt─▒ var m─▒?
Bende ki sorun bi t├╝rl├╝ ge├žmedi─či i├žin doktor ona test vs yap demedi kuzum. Ama ondan m─▒ ge├žiyor diye dediyse hep korunuyoruz ki ­čśĆ­čśĆama ben bekarkende vard─▒ bu enfeksiyon

edaa_edaa

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Eyl├╝l 2008
534
110
K─▒zlar merhaba hepinize ­čÖő­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Aram─▒zda ├žok ki┼či var enfeksiyon yada kronik enfeksiyon olan. Bana yard─▒mc─▒ olur musunuz?? :dua:

Y─▒llard─▒r var bende antibiyotik i├žti─čimde ge├žiyor ama tekrarl─▒yor(yakla┼č─▒k 5 y─▒ld─▒r ) . Evlendikten sonra tam anlam─▒ ile muayene oldum.
Smear al─▒nd─▒ ASCUS ├ž─▒kt─▒.
Daha sonra kolposkopi yap─▒ld─▒, hpv taramas─▒, biyopsi derken ba┼ča d├Ând├╝k enfeksiyon. !
Tam 10 ayd─▒r tedavi oluyorum ama kurtulam─▒yorum. Fitiller antibiyotik ler i┼če yaramad─▒. ┼×imdiki doktorum daha etkilisini verdi─čini s├Âyledi in┼čallah bu ay ge├že├žek­čÖĆ
Sizden istedi─čim ila├žlar─▒n yan─▒nda takviye olarak ne kullanabilirim. Bitkisel ┼čeyler, evde yap─▒lacak k├╝rler vs. Kullananlar─▒n─▒z varsa bana etkileri ile birlikte yazar m─▒s─▒n─▒z??
ayyy ├žok uzatt─▒m ama art─▒k ├žocu─čum olsun istiyorum ama doktor korunmam─▒z─▒ s├Âyl├╝yor enfeksiyon ge├žene kadar. ­čśĺ­čśĺ
Bu ay kurtulurum in┼čallah ­čĄ▓­čĄ▓
Yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim ­čą░­čą░
├çok ge├žmi┼č olsun acaba belirtileri nedir

Feslegen Kokulu Nane

├ťZG├ťN
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Ekim 2018
7.469
15.681
Bende ki sorun bi t├╝rl├╝ ge├žmedi─či i├žin doktor ona test vs yap demedi kuzum. Ama ondan m─▒ ge├žiyor diye dediyse hep korunuyoruz ki ­čśĆ­čśĆama ben bekarkende vard─▒ bu enfeksiyon
Evet o y├╝zden sormu┼čtum. ­čÖä­čÖä

Yukar─▒ Alt