Kronik enfeksiyon (servisit) ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

SiyahPatikli Cadi

2020 KPSS maratonu ba┼člayacak gibi ­čśő
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Ocak 2019
406
5.175
Bebe─čim ─▒s─▒rgan otunu ara┼čt─▒raca─č─▒m ├žok te┼čekk├╝r ederim. Ama ila├žlar bittikten sonra. Eczac─▒ ayn─▒ anda bitkisel otlar i├žme demi┼čti
En iyisi bebem. ├ľnce ila├žlar─▒n bitsin.
Ka┼č yapay─▒m derken g├Âz cikarmayalim.
Ama ara┼čt─▒r, ben hatta ─▒s─▒rgan buharina oturdum.
Çayda etkili.
In┼čallah gerek kalmaz. S├Âk├╝l├╝p gider hepsi :KK66:

BenSero

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Nisan 2019
5.156
12.128

Guloos

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Eyl├╝l 2019
568
1.148
Anaa ben serodami ban yedi. Ayy insallah donersin benmde bugun bitti cezam ­čśŐ­čśé­čśé­čśé

appassionata

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Ekim 2019
112
37
K─▒zlar merhaba hepinize ­čÖő­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Aram─▒zda ├žok ki┼či var enfeksiyon yada kronik enfeksiyon olan. Bana yard─▒mc─▒ olur musunuz?? :dua:

Y─▒llard─▒r var bende antibiyotik i├žti─čimde ge├žiyor ama tekrarl─▒yor(yakla┼č─▒k 5 y─▒ld─▒r ) . Evlendikten sonra tam anlam─▒ ile muayene oldum.
Smear al─▒nd─▒ ASCUS ├ž─▒kt─▒.
Daha sonra kolposkopi yap─▒ld─▒, hpv taramas─▒, biyopsi derken ba┼ča d├Ând├╝k enfeksiyon. !
Tam 10 ayd─▒r tedavi oluyorum ama kurtulam─▒yorum. Fitiller antibiyotik ler i┼če yaramad─▒. ┼×imdiki doktorum daha etkilisini verdi─čini s├Âyledi in┼čallah bu ay ge├že├žek­čÖĆ
Sizden istedi─čim ila├žlar─▒n yan─▒nda takviye olarak ne kullanabilirim. Bitkisel ┼čeyler, evde yap─▒lacak k├╝rler vs. Kullananlar─▒n─▒z varsa bana etkileri ile birlikte yazar m─▒s─▒n─▒z??
ayyy ├žok uzatt─▒m ama art─▒k ├žocu─čum olsun istiyorum ama doktor korunmam─▒z─▒ s├Âyl├╝yor enfeksiyon ge├žene kadar. ­čśĺ­čśĺ
Bu ay kurtulurum in┼čallah ­čĄ▓­čĄ▓
Yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim ­čą░­čą░
Merhaba ge├žmi┼č olsun, ASCUS nedir tam olarak bilmiyorum ama, enfeksiyonunuz devam ediyorsa e┼činiz de doktora g├Âz├╝kmeli diye biliyorum. Baz─▒ durumlarda e┼čler aras─▒nda ge├žebiliyormu┼č ├ž├╝nk├╝. Kad─▒n do─čum uzman─▒na gitti─čimde bana genellikle ├Ânerdi─či ┼čeyler, kefir, yo─čurt, sirkeli yiyecekler ve tur┼ču yemem gerekti─či. ├ľzellikle kefir probiyotik i├žerdi─či i├žin kad─▒n hastal─▒klar─▒na yararl─▒ katk─▒s─▒ var diye biliyorum. Eczanede sat─▒lan probiyotik takviye edici g─▒dalar oluyor. Tedaviniz bittikten sonra destek ama├žl─▒ kullanabilirsiniz. Tabii ├Âncesinde doktorunuza ya da eczac─▒n─▒za dan─▒┼č─▒n. ­čĄŚ

Pala1586

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 May─▒s 2019
84
31
Probiyotik ├╝r├╝nler yemelisin eczanede. Takviye ila├žlar─▒ alabilirsin c vitamini bol bol ye suyuna liman s─▒k─▒p i├ž ve kendini s─▒cak tut ├╝┼č├╝tme

Uzgunprenses

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ekim 2018
1.167
954
Yakt─▒rmay─▒ denedin mi ? Rahim agzinda yara varsa koter yapiliyor inatci bi durum seninki dr yaoar bence bi danis

mathilda__

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Ekim 2016
110
34

Aram─▒zda ├žok ki┼či var enfeksiyon yada kronik enfeksiyon olan. Bana yard─▒mc─▒ olur musunuz?? :dua:

Y─▒llard─▒r var bende antibiyotik i├žti─čimde ge├žiyor ama tekrarl─▒yor(yakla┼č─▒k 5 y─▒ld─▒r ) . Evlendikten sonra tam anlam─▒ ile muayene oldum.
Daha sonra kolposkopi yap─▒ld─▒, hpv taramas─▒, biyopsi derken ba┼ča d├Ând├╝k enfeksiyon. !
Tam 10 ayd─▒r tedavi oluyorum ama kurtulam─▒yorum. Fitiller antibiyotik ler i┼če yaramad─▒. ┼×imdiki doktorum daha etkilisini verdi─čini s├Âyledi in┼čallah bu ay ge├že├žek­čÖĆ
Sizden istedi─čim ila├žlar─▒n yan─▒nda takviye olarak ne kullanabilirim. Bitkisel ┼čeyler, evde yap─▒lacak k├╝rler vs. Kullananlar─▒n─▒z varsa bana etkileri ile birlikte yazar m─▒s─▒n─▒z??
ayyy ├žok uzatt─▒m ama art─▒k ├žocu─čum olsun istiyorum ama doktor korunmam─▒z─▒ s├Âyl├╝yor enfeksiyon ge├žene kadar. ­čśĺ­čśĺ
Kesinlikle fitil ila├ž ge├žirmiyor.Bosuna b├Âbreklerine,psikolojine zarar verme hemen kriyoterapi yapt─▒r yoksa diren├ž kazan─▒yor bakteriler t├╝plere s─▒├žrar hamile kalman─▒ engeller.Asla bitkisel seyler de ge├žirmez.Ben ikinci kez oldum 10 g├╝n ├Ânce.6 ayd─▒r doktor fitil ila├ž psikolojim bozulmu┼čtu.E┼č tedavisi de ┼čart.Kriyoterapiden de asla korkma cok sagl─▒kl─▒ asla can ac─▒tm─▒yor ger├žekten dua edersin.├çok ├žektim bilirim

mathilda__

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Ekim 2016
110
34
Kesinlikle fitil ila├ž ge├žirmiyor.Bosuna b├Âbreklerine,psikolojine zarar verme hemen kriyoterapi yapt─▒r yoksa diren├ž kazan─▒yor bakteriler t├╝plere s─▒├žrar hamile kalman─▒ engeller.Asla bitkisel seyler de ge├žirmez.Ben ikinci kez oldum 10 g├╝n ├Ânce.6 ayd─▒r doktor fitil ila├ž psikolojim bozulmu┼čtu.E┼č tedavisi de ┼čart.Kriyoterapiden de asla korkma cok sagl─▒kl─▒ asla can ac─▒tm─▒yor ger├žekten dua edersin.├çok ├žektim bilirim
Ha birde en ├Ânemlisi kriyoterapi tedavin bitince VAGI FLORA kullan,kefir ve probiyoritik tablet.Hijyen kurallar─▒n─▒ zaten s├Âylemeye gerek yok.E┼činde mutlaka ayr─▒nt─▒l─▒ sperm k├╝lt├╝r├╝ yaps─▒n.Buna sebep olan KLAM─░DYA,GONORE veya TR─░KOMONAS .O tedavi olmazsa s├╝rekli sana ge├žer.Ama ondan b─▒sey c─▒kmazsa muhtemelen alerjiktir ama d├╝┼č├╝k ihtimal.Ge├žmi┼č olsun

mathilda__

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Ekim 2016
110
34

Bitkisel seyler asla bu sorunu ├ž├Âzmez.Bende servisit vard─▒ kriyoterapi ve koter yapt─▒rd─▒m.Ama bak─▒n siz de ascus c─▒km─▒s smeariniz temiz de─čil.B├Âyle bi durumda bebe─če de enfeksiyonunuz ge├žicek bu kadar h─▒rs yapmay─▒n ├Ânce can sonra canan.D├╝zg├╝n bi doktora gidin.Sizi tedavi etsin.Yaz─▒k de─čil mi gelece─činize sa─čl─▒g─▒n─▒z yerinde olmazsa bebe─činiz olsa kim bakacak.Ama sak─▒n k├╝rle falan u─čra┼čmay─▒n.Kayna─č─▒ndan o iltihab─▒ kurutmalar─▒ ┼čart siz kriyoterapi d├╝┼č├╝n├╝n tabi uygunsa.├çok rahat edersiniz.─░la├ž fitil sadece oyal─▒yor

Yukar─▒ Alt