• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

kronik vajinal mantar

pembe jaguar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
2
8
24
arkadaşlar 2 yıldır geçmeyen kronik vajinal mantarım var. doktorun söylediği herşeyi harfiyen uyguluyorum dikkat ediyorum. kullanmadığım ilaç krem fitil vs. kalmadı. en son boricap 600 mg fitil önerdi. spariş ettim türkiyedeki eczaneler de yokmuş yasal olmayan yollarla alanlar varmış. bu borik asit tedavisini uygulayan ve kurtulan var mı aranızda. yada benim gibi kronik vajinal mantarı olup istanbulda kurturabilecek iyi bir doktor biliyor musunuz? nerdeyse 2 yıldır sürekli mantarım devam ediyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

valenia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2016
39
36
34
Merhaba,

Sanki beni anlatmışsınız. Benim de 2 yıldır geçmeyen kronik mantarım var. Salı günü doktor randevum var. Yine benzer bir tedavi önerilirse artık borik asit kullanmayı düşünüyorum. Fatih'te Öztürk eczanesinde borik asitli fitil hazırlıyorlarmış. Burada biri yazmıştı. Siz bir çözüm bulabildiniz mi hala devam ediyor mu?

Name06

Benim hâla bir umudum var 🍃
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
249
168
Merhaba,

Sanki beni anlatmışsınız. Benim de 2 yıldır geçmeyen kronik mantarım var. Salı günü doktor randevum var. Yine benzer bir tedavi önerilirse artık borik asit kullanmayı düşünüyorum. Fatih'te Öztürk eczanesinde borik asitli fitil hazırlıyorlarmış. Burada biri yazmıştı. Siz bir çözüm bulabildiniz mi hala devam ediyor mu?
Merhaba flucan denedinir mi hiç ? Zira benimde yıllardır gecmeyen mantarım vardı ara ara duzelıyordu sonra yine cıldırtacak derecelere gelıyordum ve flucanla yendim hemde inanmayarak cunku borik asit haric her seyı denemıstiö , flucanu haftada 2 gün 2 ay kullandım gunü gününe kullanmak önemli sonraki aylarda haftada 1 sonra ise ayda 1 seklınde devam ettim 4-5 ay fln gecse bıle devam et 1-2 ay dedi doktorum ve gercekten eser kalmadı

Lusii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2019
78
13
32
arkadaşlar 2 yıldır geçmeyen kronik vajinal mantarım var. doktorun söylediği herşeyi harfiyen uyguluyorum dikkat ediyorum. kullanmadığım ilaç krem fitil vs. kalmadı. en son boricap 600 mg fitil önerdi. spariş ettim türkiyedeki eczaneler de yokmuş yasal olmayan yollarla alanlar varmış. bu borik asit tedavisini uygulayan ve kurtulan var mı aranızda. yada benim gibi kronik vajinal mantarı olup istanbulda kurturabilecek iyi bir doktor biliyor musunuz? nerdeyse 2 yıldır sürekli mantarım devam ediyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Geçmeyen sürekli mantarınız olamaz şeker hastalığınız yoksa ... Süleyman Engin akhana gidin lütfen ... ben o doktorla kurtuldum .... bhartolin absesi ve vulvar vestibuliti maalesef diğer doktorlar anlamıyor ... ben de 25 doktor değiştirmiştim

Elfes

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
16
7
39
Bu tip durumlarda vajinal florayi duzenlemek icin gynoflor veriyorlar hep ama vagiflor tavsiye ederim cok iyi geliyor

Elfes

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
16
7
39
Zannediyorum bu tip flora düzenleyicileri 2 kutu veriyorlar, bende gynoflorun 2.kutusundayım bakalım fayda edecek mi
Gynoflorun kalıntıları bende tahriş ve kaşınti yapıyordu ertesi gune yani iyi gelecegi yerde daha da kötü geldi. Bu tip bir durum yaşayan olursa vagifloru tavsiye ettim o yüzden.Saglıklı günler hepimize🤲

Hazallazp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2020
8
0
27
Gynoflorun kalıntıları bende tahriş ve kaşınti yapıyordu ertesi gune yani iyi gelecegi yerde daha da kötü geldi. Bu tip bir durum yaşayan olursa vagifloru tavsiye ettim o yüzden.Saglıklı günler hepimize🤲
Bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor sanırım, bende de vagi flor pek etki etmedi. Aman yeterki fayda sağlasın da, 🙏

zorunlunick

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
2.760
3.725
Borik asit ciddi bir kurtarıcıdır.kesinlikle tavsiye ediyorum