Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kuaföre gitmeden bu renk nasıl elde edilir?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve deniz74 tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : deniz74
  1. deniz74

deniz74 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Son düzenleme: 3 Ağustos 2008
  2. 3 Ağustos 2008
  3. penia

penia Ziyaretçi

sanıyorum bu renk çikolata kızılın üzerine uygulanmaz. Kuaförde saçın açılması ve üzerine bu tonun uygulanması gerekir diye düşünüyorum çünkü oldukça açık bir renk aslında.

4. 3 Ağustos 2008
  5. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    ben bu rengin uzerıne defalarca kez yazdım.keşke bıraz araştırsaydın forumu. bu rengi 8.44 rengiyle ede edebilirsin. arkadaşım 5 yıldır kullanıyor ve herkes doğal sanıyor. ama şuandakı saçının açılması gerekiyor. 1 2 ay saçını sarılarla boya sadece açılır bayagı sonrada bunu uygularsın. yoksa kuaforde açtırmaya kalkarsan saçlarına oreal surerler ve saçın mahvolor. ve ustune boyadığın bu renk pek tutmaz çok cabuk akar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.