Küçük Düşün Büyük Olsun!

tr_lelli

Ne için varsan O'nun için yaşa🍃
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
34.506
70.657
huh!
Kız resmen kuş uykusunda 15dk bir uyaniyor geri dalamiyor uyutmim diyorum esniyor agliyor sabah beri onunla ilgileniyorum.
Sabah yanima aldim yemekleri yaptik.
Sonra arabasina koydum evi supurdum
Tabi arada duruyoruz kucagima aliyorum, salliyorum uyuyo uyaniyo falan zilyon tane sey.
tekrar uyudu gozum ustunde bakim kac dk uyancak.

Namazlarima duzen oturtmaya calisiyorum.
40ım bitti duzene girmeye basladim artik kilmak istiyorum.
aglaya falan kildim artik.
Bir de elimden geldigince abdestli emzirmek istiyorum.
Sık abdest alicam artik.

Carrefourdan 4lu sut
3kg balkupu toz seker
kiza 10lu islak mendil.
Ayrica eve islak mendil aldim
Fanta meyve suyu
3ü 1 arada aldim 10 li 117tl
Valla sukadarcik sey.
fiyatlarda normal market fiyatiydi.
Esimdende bisiler isticem.

liste aticam.
o bime girmez binede ben inicem o gelince
Bimin recellerini seviyorum recel falan alicam

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
2.028
5.214
huh!
Kız resmen kuş uykusunda 15dk bir uyaniyor geri dalamiyor uyutmim diyorum esniyor agliyor sabah beri onunla ilgileniyorum.
Sabah yanima aldim yemekleri yaptik.
Sonra arabasina koydum evi supurdum
Tabi arada duruyoruz kucagima aliyorum, salliyorum uyuyo uyaniyo falan zilyon tane sey.
tekrar uyudu gozum ustunde bakim kac dk uyancak.

Namazlarima duzen oturtmaya calisiyorum.
40ım bitti duzene girmeye basladim artik kilmak istiyorum.
aglaya falan kildim artik.
Bir de elimden geldigince abdestli emzirmek istiyorum.
Sık abdest alicam artik.

Carrefourdan 4lu sut
3kg balkupu toz seker
kiza 10lu islak mendil.
Ayrica eve islak mendil aldim
Fanta meyve suyu
3ü 1 arada aldim 10 li 117tl
Valla sukadarcik sey.
fiyatlarda normal market fiyatiydi.
Esimdende bisiler isticem.

liste aticam.
o bime girmez binede ben inicem o gelince
Bimin recellerini seviyorum recel falan alicam
Öyle valla canim paranın değeri yok iki parça şey 100 tl çıkıyoruz marketten bende bime cikcam eşim bi disari çıktı gelirken biseyler istedim dereotu yeşil sogan patates hasladim salata için istedim

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
2.028
5.214
Selam kızlar anca bakıyorum sabah yine 9 yoktu kalktik kahvalti sonrası sil süpür yaptim toz aldim cam silmek istiyordum kac gundur sildim şükür yatak odasının perdesi yikandi icerinin temiz yarin h ici oğlanın odasiyla mutfagi hallederim perdesini banyo lavabo dusakabini cifledim beyaz lahana haşladım o arada lahana sardim küçük tencereye iç kaldı lahananın cıkanlariyla pisirdim 3 kapya biberi vardı onlar i doldurdum pişti bir makine bulasik actim boşalttim simdi yorulmusum ama sıcakta iş yapmayı sevmiyorum hiç😣😣 yemekler hazi r eşim gelsin yiyelim oglusun az parka cikarcam bime bi ugrayacagim

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
15.333
29.112
33
Baby hayırlısı olsun çeyregin. Merhaba hanımlar dün akşam geldik ama her yer çok sıcak, iki gün denize girdik işte ozaman serinliyoruz sonra yine sıcak, boynum isilik olmuş krem sürüyorum çok kaşınıyor. Dün artık yazlıkta saat 17.30 dan sonra valla sıcaktan durulmuyor küçük kızım gidelim dedi dedik her yer sıcak ha bu ev ha öbür ev, inanın yazlıktaki klimayı taktıralı kaç yıl oldu hatırlamıyorum ama o kadar sıcakta dün çalıştırmak yine kızımın aklına geldi. Allahım nasıl serinledik aklınla bin yaşa kızım dedim unutmuşum ben klimayı. Bu gün yine sıcak ama yapıcak birşey yok balkonlar yıkandı, lavabolar tuvaletler ovuldu, elektrikli süpürge-paspas çekildi, toz alındı. Duş aldım bir maden sodası açtım sizleri okudum. Bizim arsa yine olmadı kızlar vardır bunda da bir hayır diyoruz artık. Birazdan hem toptancıya hemde pazara gidicez hava müthiş sıcak asfalt erimiş bu gün eşim söyledi.
Tskler cnm
Daha iyileri size olsun🙏🏻

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
2.028
5.214
Selam kızlar nasılsınız?
Eskisi gibi giremiyorum siteye nedense.
Faizler düşükken kardeşim de kredi çekip ev aldı babam tüketici kredisi çekti üstünü onunla tamamladı.Kiracı da bulduk şükür 🙏🏻
Bireysel emeklilikten çıktım 45000₺ aldım.
7 yılda biriktirmişim
Babamların evi satıp üstüne bu parayı ekleyip onlara asansörlü ev almayı planlıyorum
Evi istediğimiz fiyata satabilirsek inşallah 😊
İşler yoğun, aşk yok 😂 aaa kilo vermeye başladım size demiş miydim.Geçen sene 79 dum 73 üm şimdi evlendiğim zaman aldığım 15 kilonun 6 sı gitti.Detoks suları içiyorum ,az yiyorum , tatlı şeyler yemiyorum.Sütlü tarçınlı kakaolu kahve içiyorum 😊 Şimdi de havyarlı maskemi yaptım.Duşa girip yatarım iyi geceler sizlere öpüldünüz 😘
Maşallah canım devamı gelsin kiloları istediğin kg ulasirsin insallah gönlüne göre ev bulursun insallah

nazenin9320

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2017
512
2.097
30
Toptancıda 90 tl, soyulmuş gibiydi, alacaklarımın çogunu alamadım yoktu çünkü, cafeler açıldı diye, kahve reyonunda kahve yoktu, mısır yoktu büyük 2,5 kiloluk yoktu. Daha da gidip ordan alamam mahallede ki marketlerden alırım artık. Pazarda ipin ucu kaçtı eşim ne kadar ödedi bilmiyorum sadece 13 tane mısır almışım, domates,salatalık, patlıcan,kiraz, reçellik vişne 2 kilo, kavun karpuz patates unuttugum birkaç birşey daha vardır zor boşaltık arabayı iki tur indik eşimle aldıklarımızı eve çıkarmaya. Akşam yemek yapmadım az az vardı birde salata yaptık tamam iki bardak ayran içmişim içim yanmış birde güzel yedim zayıflamak hayal oldu.

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
2.028
5.214
Iyi geceler kızlar oglusu uyuttum kış ın kullandığımız uyku setinin yorganı attim dusa yıkadim ayaklarimla şapur şupur😅😅 sıktım biraz bekliyorum süzülüyor olmadı sabah asarim makinen 11 senelik 7 kg sığmıyor zorlamakta istemiyorum bise olmasın makineye parka ciktik aksam donuste bime gittik dondurma tel sehriye süt pastırma sakız kahve ikisibir 40 tl verdik yarin eşim bir ödeme alcak kardeşim e borc kapatacak eşim bir annemin bilezik kalıyor ay ortasında insallah onu halledicem disari cikcam bir yarin iskide isim var donuste dövuzciye uğrarım euro almak istiyorum 10 var 40 daha alayım dursun hep altın almayalım bozdurmak gerekebilir çok değer kaybetmez😏

yedirenk79

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
5.648
9.057
İyi uykular kızlar😅
Bugun kiz uyuyunca lavabo ve tuvaletleri yikadim. Sonra ütüye giriştim. Ve nihayetinde ütüleri bitirdim. Sıcakta ne iş yapılıyot ne ütü. Evde yemek vardı kız uyandı. Onlardan yedik. Yoğurt mayaladım. Akşam çamlığa yürüyüşe gittik meydanda eşim kızı bisikletine bindirdi ben yürüdüm. Eve geldik. Ben duş aldım eşim çıktı yürüyüşe. Bakalım kilolar gidecekmi.
kızı uyutmaya yattım 1 saatte uyudu. Sonra da internetten kıza gece giymesi için şort ve kolsuz penye baktım. Pijama gibi kombin yaptım. Kıza ve yeğenime bilini baktım. Kargo ücreti için limiti tamamlarım bakalım birşeyler daha bakarım kotondan.

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
15.333
29.112
33
İyi gecelerr
Sıcaktan uyuyamıyordu😒
Kız bugun 1 saat anca uyudu
Allahım 1 dk durmadık
Anne mama diyip duruyor
Karnı tok,herhalde acıktı diyorm yapıyorm biseyler tüükürüyo yüzüme😂
Allahım el kadr bebe beni trollüyo🤣
21.00 da uyudu o ara koci geldi,yemek ısıttım,dondurma almıs sevdiğimiz b dondurmaxcı var,keci sütüyle yapıyor .
Keciboynuzu özlü olana bayılıyorz.
Gecen kıza da aldık verdik eline külah😅
Zor aldık elinden .
Ona külah almıs,bana kagıt helva almıs(en sevdiğim helva arası,cünkü daha kalorili😂)
Öglen yulaf ezmesi pisirdim kendime ay hep görüyordm donmjs meyveyle cok iiyi oluyormus cidden.
Sabahları yaprım artk.
Öyle iste.
İgda 1 tane gereksiz video izledim agladım bide.
Pendikte 25 yasında bi abla,tiktok cekcm diye kücük kardesine sigara iciriyor😔(5-6 yasında yok bebe😟)
Sikayet ettim bende herkes etmis ama ins bulunur.
Böyle insanlara cocık emanet edilmesin ya😔

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
15.333
29.112
33
İyi uykular kızlar😅
Bugun kiz uyuyunca lavabo ve tuvaletleri yikadim. Sonra ütüye giriştim. Ve nihayetinde ütüleri bitirdim. Sıcakta ne iş yapılıyot ne ütü. Evde yemek vardı kız uyandı. Onlardan yedik. Yoğurt mayaladım. Akşam çamlığa yürüyüşe gittik meydanda eşim kızı bisikletine bindirdi ben yürüdüm. Eve geldik. Ben duş aldım eşim çıktı yürüyüşe. Bakalım kilolar gidecekmi.
kızı uyutmaya yattım 1 saatte uyudu. Sonra da internetten kıza gece giymesi için şort ve kolsuz penye baktım. Pijama gibi kombin yaptım. Kıza ve yeğenime bilini baktım. Kargo ücreti için limiti tamamlarım bakalım birşeyler daha bakarım kotondan.
Kızınkileri ütülüyo musun kuzu hala?
Annem geliyor ya,kuruyan camasırları katlayıp yerlestirmis kzıın.
Kız dedim ütülnmeden ne yerlestirdin🤦🏻‍♀️
Yasına geldi artk bu havada isin mi yok diyo bana🤣
İcime sinmedi o gidince bosalttım geri🙈

Yukarı Alt