Küçük Düşün Büyük Olsun!

thesekreter

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
336
Bide hava bozuk bugun yoksa çıkıp bankaya ugrarim diodum kuveyt türk var oğlana kumbara yaptik 100 e yakın oldu dolar yapayım ona bide benim 20 doların vardi ramazan dan önce saolsun eşim üfledi:kızgın: sonra vercem ddi geri verdi yapamadan tlydi yine istedi para olduğunu bilmiycek bu adam😝😝 sonuç paranın yarısı kalmıştı bende 30 a alıp 50 ddim koydum parayı yine dolar alcam hazir düştü yarin çıkarsam bakicam

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.343
Selam bacılar bugun ogluşla erkenciyiz sabah 6 bucuk yoktu uyandi tabi bende 😁😁 baba yi yolladık ise 8 filandi kahvalti ettik o kadar uykum vardı uzandim tv karşısında mutfağında öyle bıraktım uyuttum oğlanı 10 du bende 11 e geliodu uyumusum 12 yi geçiyordu uyandik bi enerji geldi kendime geldim ogluş acıktım ddi makarna yaptim hemen yogurtlu yedi ben kiyma çıkarmıştım sulu köfte yaptim aksama eşim çok sever yanına sade ekmek salata yeriz o pilav istemio yanina biraz makarnada var namazı kildim az oturdum çocuğun dolap almis başını gidio bi el atmam lazım eşimin kuzenin oğlu var benimkinden büyük kücülenlerini yolluyor abla saolsun tertemiz bayramda getirdim bi poşet onlari yerlestrcem bazısı büyük onlari sonrası için kaldırıyorum valla çocuk olmadan eşim kimsenin bişeyini giydirmem diodu değişti adam gerek yok bizde büyüklerimizden giyerdik veriyorlardı bide yepyeni çoğu anlamıyor bile çocuk çabuk buyuuyi bu pahalilikta alınmıyor habire bisey bayram da alıyoruz şükür arada beğendiği şeyleri de aliyoruz
Bu konuda bizz bir marka olduk:KK70:
Çocuk doğmadan 4 yasına kadr butun eşyaları hazır:KK70:
kardeşimden aldık.
hele o ayakkabılar falan new balance falan almış hep,2 ay giymiş kuculmus.
Alamam valla dedim o paralara el kadr bebeye:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-08-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 60 gün kaldı.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

akifinannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
473
kardeşimden aldık.
büyüklerimiz boşuna çocugun yediği helal giydiği haram dememişler en iyisini yapmışsınız boşa israf :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-12-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

citl

B€B€GİMM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
690
Bide hava bozuk bugun yoksa çıkıp bankaya ugrarim diodum kuveyt türk var oğlana kumbara yaptik 100 e yakın oldu dolar yapayım ona bide benim 20 doların vardi ramazan dan önce saolsun eşim üfledi:kızgın: sonra vercem ddi geri verdi yapamadan tlydi yine istedi para olduğunu bilmiycek bu adam😝😝 sonuç paranın yarısı kalmıştı bende 30 a alıp 50 ddim koydum parayı yine dolar alcam hazir düştü yarin çıkarsam bakicam
Oğlan iki yaşına gircek bende grip oldum galiba onlardan banada bulaştı oğlanın kızın 200 tl biriktirdim bayramda ustune koyup çeyrek yapcam ins

thesekreter

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
336
kardeşimden aldık.
ayakkabı almadık cnm bi kimseden kendi kuzenleri hep büyük en küçüğü benimki inan bot aldik iki üç kes giydi seneye olurmu bilmem bayramdan önce flo 'dan aldim güzel gayet 60 üstuydu etiketi 50 ye aldim indirim oldu kasada ben flodan alıyorum ilk adım ayakkabısını pahali aldi amcası ama suan gerek yok tabanı çok sert olmayan alıyorum çok eskimedi bile ayakkabıları hep temizleyip saklıyorum bu ayak büyüyor alıyoruz yazlık ayakkabısı geçen sene aldığım var büyük almışız giysin bu yazda sezon sonunda bi büyük numara alirim seneye ne güzel sizin yakın varmis bebis iyi olur inan masraf çok oluyo iyi oluyo böyle seyler

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.343
ayakkabı almadık cnm bi kimseden kendi kuzenleri hep büyük en küçüğü benimki inan bot aldik iki üç kes giydi seneye olurmu bilmem bayramdan önce flo 'dan aldim güzel gayet 60 üstuydu etiketi 50 ye aldim indirim oldu kasada ben flodan alıyorum ilk adım ayakkabısını pahali aldi amcası ama suan gerek yok tabanı çok sert olmayan alıyorum çok eskimedi bile ayakkabıları hep temizleyip saklıyorum bu ayak büyüyor alıyoruz yazlık ayakkabısı geçen sene aldığım var büyük almışız giysin bu yazda sezon sonunda bi büyük numara alirim seneye ne güzel sizin yakın varmis bebis iyi olur inan masraf çok oluyo iyi oluyo böyle seyler
Aynen ya valla e bebek e falan gidiyorz kociyle,ne alcz diye bakıyorz.
Bak sundan alalım diyor adam.Var o bizde diyorm:)
cok aldı annemler falan saolsunlar.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

thesekreter

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
336
ne güzel anneniz de alıyor benimde kayinvalidem alir saolsun almasa eline her gelişte 20 lira sıkıştırır kayınpederin öyle şeyleri yok soğuk biraz benim babam yaşasaydı her hafta gelir götürdü eminim bir sürü şey yapardı annemde üvey kendi annemde rahmetli oldu küçükken o yüzden dertliyim bayramda çocuk sarıldı öptü annemi elini öptü bi haslik verir insan ufak ta olsa yok kendi öz kızı evlendi bakalim çocuk olunca ona ne yapar 😣 ben olabildiğince saygılı oluyorum gidince işlerine yardım ediyorum ama yok dertlenmisim ksr bakmayin

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.343
ne güzel anneniz de alıyor benimde kayinvalidem alir saolsun almasa eline her gelişte 20 lira sıkıştırır kayınpederin öyle şeyleri yok soğuk biraz benim babam yaşasaydı her hafta gelir götürdü eminim bir sürü şey yapardı annemde üvey kendi annemde rahmetli oldu küçükken o yüzden dertliyim bayramda çocuk sarıldı öptü annemi elini öptü bi haslik verir insan ufak ta olsa yok kendi öz kızı evlendi bakalim çocuk olunca ona ne yapar 😣 ben olabildiğince saygılı oluyorum gidince işlerine yardım ediyorum ama yok dertlenmisim ksr bakmayin
Est.canm.
Ne kusuru.
Allah rahmet eylesin anneciğine,
Valla benim kvde tarafinin hic öyle adetleri yok.
Babam kandilde 100 tl verdi bebek için dedi.
Bayramda da verdi 100 tl torunlara verirken bu da kıza dedi.
1000 tl ekstra aldılar kpderler emekli maaşına ek veriyor ya devlet.
Beni geçtim 3 torunu var ,biri bebek,2 si ilk okula gidiyr ver onlara 100 er tl dimi
Napcn parayı
100 km yol gittik geldk arabayla bizim akrablarına bayramda,insan bi 50 tl bile olsa benzin atayım der.
Yani yapmıyrsa öz de olsa yapmıyor sıkma canını cnm.
:KK14:

thesekreter

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
336
oda dogru canim ya ama nebilim insan içlenio sınır oluyorum hatta bazen ister istemez kiyasliyorum annem olsa şöyle olurdu babam olsa böyle olurdu diye eşim bile diyor benim babam soğuk seninki olsa durmaz di oğlanı görmeden diye hatta ne geldi aklıma tüp bebekle hamile kaldim ben tedaviye başlıyacak tık benim regl beklios onlara gittik ben işten çıkmıştım yeni yaş olmuş 28 6 senelik evliyim diyoki sen en iyisi gir yine bi yere ev alın öyle çocuk olsun biliyor esimin sorunu var normal gebe kalamiyirum 40 yaşında mi yapicam cocugu ddim bi ilk evlendigimde olurdu o dediğiniz bide tüp bebek ne diyor esime öyle çocukmu olur nasıl sinir oldum cahil cahil konuştu bak aklıma geldi canim sıkıldı yine eşim ağzının payını vermişti gerçi bana kalmadi :olamaz:

Yukarı Alt