Küçük Düşün Büyük Olsun!

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
921
1.786
oda dogru canim ya ama nebilim insan içlenio sınır oluyorum hatta bazen ister istemez kiyasliyorum annem olsa şöyle olurdu babam olsa böyle olurdu diye eşim bile diyor benim babam soğuk seninki olsa durmaz di oğlanı görmeden diye hatta ne geldi aklıma tüp bebekle hamile kaldim ben tedaviye başlıyacak tık benim regl beklios onlara gittik ben işten çıkmıştım yeni yaş olmuş 28 6 senelik evliyim diyoki sen en iyisi gir yine bi yere ev alın öyle çocuk olsun biliyor esimin sorunu var normal gebe kalamiyirum 40 yaşında mi yapicam cocugu ddim bi ilk evlendigimde olurdu o dediğiniz bide tüp bebek ne diyor esime öyle çocukmu olur nasıl sinir oldum cahil cahil konuştu bak aklıma geldi canim sıkıldı yine eşim ağzının payını vermişti gerçi bana kalmadi :olamaz:

tr_lelli

çook da şaapmamak lazım :P
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
30.249
57.462

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tr_lelli

Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
30.249
57.462

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

tr_lelli

Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
30.249
57.462
Bugun bir eseklik edip sali pazarina gitme gafletinde bulundum.
Gitmez olaydim
Tam bir rezillikdi.
goztepe duragindaydi bir suredir bu pazar.
Metrodan indik soook pazar tasinmis eski yerine yani 1 durak ileri ünalan duragina.
Herkes saskin herkes sok.

Pesimede bir dunya abla teyze takildi biliyorum orayi demez olaydim.
Ördek ve yavrulari olarak hoobaa bir daha metro git diger duraga in
Hizli yurucem yavrular yetisemiyor teee en arkadaki bana el salliyor buradayim der gibi.
kogus basi gibi surumu topladim sali pazarina gittim.

okadar ic kisma yapmislarki metrodan iniyosun ust gecit geciyorsun sonra 15dk falan yuruyosun sanirim bir daha seneye giderim.
Kapali alan yapmislar havasiz kalabalik.
Ama alani buyuk tezgah cogalmis fiyatlar iyiydi.
ben 80tl kadar harcadim.
sonra eve geldim menemen yaptim.
kofte patates kizarttim.
evi supurdum.
camasir astim.
bulasik mak. bosaltip doldurdum.
Bugun resmen bittim.
Erbaslar bisi istedikce hepsini yolasim geliyor.
Mutfaga kilit vurdum sanki dokunman bana dedim.

Evden disari cikmayi dusunmuyorum uzun bir sure.
Bugun o kalabalikdan okadar bunaldim ki insan göresim yok o derece.

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
12.187
17.928
oda dogru canim ya ama nebilim insan içlenio sınır oluyorum hatta bazen ister istemez kiyasliyorum annem olsa şöyle olurdu babam olsa böyle olurdu diye eşim bile diyor benim babam soğuk seninki olsa durmaz di oğlanı görmeden diye hatta ne geldi aklıma tüp bebekle hamile kaldim ben tedaviye başlıyacak tık benim regl beklios onlara gittik ben işten çıkmıştım yeni yaş olmuş 28 6 senelik evliyim diyoki sen en iyisi gir yine bi yere ev alın öyle çocuk olsun biliyor esimin sorunu var normal gebe kalamiyirum 40 yaşında mi yapicam cocugu ddim bi ilk evlendigimde olurdu o dediğiniz bide tüp bebek ne diyor esime öyle çocukmu olur nasıl sinir oldum cahil cahil konuştu bak aklıma geldi canim sıkıldı yine eşim ağzının payını vermişti gerçi bana kalmadi :olamaz:
Ayy senin kpder benim kv ayni valla.
Ruhsuz bunlar anacım.

TOPUK TIKIRTISI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
562
980
TOPUK TIKIRTISI TOPUK TIKIRTISI hosgeldin
biz ayni biz duruyoruz sen nasilsin?
[/se

günaydın tr lellı seni gördüğüme sevindim ben de aynı en son hamileydim sanırım doğum vs ugrasıyordum. bi kızım vardı bi de oğlum oldu 3 yasına girecek. Ekonomik olarak nasılız dersen aslında dışardan iyi gibi görünüyoruz ama pek değiliz cok acıldık bu ara kayınvalde hasta cok sürekli sehirdışına git gel vs eksilere girdik. :KK43: şükür diyelim.

Gunaydıın kızlarrr
Bugun yemek yapmadım
Dolap kupkuru cunku:KK51:
Pazara gitcek koci
Menemen yapcam
Karpuz peynir gecistircez:)
günaydın oh daha ne olsun yazın en sevdiğim şey :) ben de tatil dönüşü pazara gidemedim sadece süt aldım cocuklara 3 kilosunu yogurt yaptım. akşam ondan corba yapcam yanına buzluktan azcık et cıkarıp kavurma bulgur pilavı yapcam. evde sadece patates sogan bakliyat var. Pazara kadar idare edeyim diyorum. cumartesi maaş da yatıyor şükür

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
12.187
17.928
Doğumdan sonra sacımı ombre yapcaktm.Kısmetse mevlute.
Ama sibel can ın klibini izledim simdi ay sac rengine bayıldım,turk kahvesi gibi kizil bi kahve.
Ona doncem galiba,
Suan cikolta kahve rengi ama aktı tabii

Yukarı Alt