Küçük Düşün Büyük Olsun!

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
10.929
14.608
Ay aynı esimin teyze sinin kocası öldü ev sahipleri ölü gitti anam bir uyudular kızları kendi kadın len dedim biz mal gibiboturuyos kalk gidem dedim bunlar acıma neyin yok dedim hele kızının biri yattı cenaze gitmeden horul horul uyudu
Valla ya
Aksm annem diyo görümcen paylastıklarımı begeniyo ne ara evi topladılar da nete girdi diyo🤦🏻‍♀️😂
Hayır ele güne karsı ayıp begenme bari.
Enterasan.
Bizde cenaze evinde tv acılmaz
Dün bana izlemek istediğin bisey var mı diyo eniste.
Hayır dedim .Tv izlemeye mi geldik bas saglıgına mı?😐

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-08-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
10.929
14.608
Bizim bir akrabanın da baldızının Kızı 28 yaşında 1 yıldır kansermiş bugün vefat etmiş.2 yaşında Kızı varmış bir de :KK43: üzüldüm.Ne dertler var biz de nelere üzülüyoruz bazen bakıyorum da rabbim sağlık versin
Allah rahmet eylesim😟
En fenası genc olumu ya😕
Her ölüm erken ama Allah cocuguna ömür versin insallah🙏🏻

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
10.929
14.608
Öyle canım sağlıklı olduğumuz her güne şükretmeliyiz. Allah sağlıkla imtihan etmesin evladı için çok zor olacak. Rabbim mekanını cennet eylesin. Bizler çok küçük şeylere takılıyoruz. Az önce görümcem aramış yeni dondurucu almıştık. Bizim tereyağını, sizin dondurucuya koyalım mi demiş? Daha etleri yerlestirmedim domates vs var dedim dondurucuda. Yarın söylerim dedim
Beni arasa bama sorsa tamam niye kocama soruyorsun o mu biliyor buzlukta yer olup olmadığını? Küçük detaylar ama takiliyorum işte kızıyorum,huzurun kaçıyor.
Seninki yine tereyag koyalım demis
Benimki gecen sene dogum yaptı,bebegin altınlarını sizin kasaya koyalım mı dedi🤦🏻‍♀️
Ben den önce esim olmaz dedi Allahtan
Hayır ne münasebet
Kalkck benim 30 değil 50 altınım vardu dicek
Ki kocası yapr kasa parasını düsünen adam.
Zırt pırt biz altın alcz dicekler,kasa actırcsklar falan.
Kabul etmedik.

beren_naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
2.130
4.151
Seninki yine tereyag koyalım demis
Benimki gecen sene dogum yaptı,bebegin altınlarını sizin kasaya koyalım mı dedi🤦🏻‍♀️
Ben den önce esim olmaz dedi Allahtan
Hayır ne münasebet
Kalkck benim 30 değil 50 altınım vardu dicek
Ki kocası yapr kasa parasını düsünen adam.
Zırt pırt biz altın alcz dicekler,kasa actırcsklar falan.
Kabul etmedik.

Benim de eltim demişti kardeşi köyde onun altınlarını koyalım diye.Eşim de istememişti ben de .yasak dedim ben 😂 bi de onla mı uğraşacam

beren_naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
2.130
4.151
Berencim sizinkilerden ses yok mu?

Yok cnm eşyalarını almaya da gelmedi ne zaman alacaksa şeytan diyor git bir ev bul boşalt evi.Bırak onun eşyalarını gelsin alsın faturaların aboneliklerini iptal ettirsin evi de boyatıp ev sahibine teslim etsin.25 ne kadar kirayı ödedim zaten.Aynı evde yaşamak acı verecek bana şimdi tatildeyim başka bir yerde kalmak bile bana iyi geldi farklı yatakta yatmak.Galiba en iyisi bu

Tatlihayattt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
83
189
Yok cnm eşyalarını almaya da gelmedi ne zaman alacaksa şeytan diyor git bir ev bul boşalt evi.Bırak onun eşyalarını gelsin alsın faturaların aboneliklerini iptal ettirsin evi de boyatıp ev sahibine teslim etsin.25 ne kadar kirayı ödedim zaten.Aynı evde yaşamak acı verecek bana şimdi tatildeyim başka bir yerde kalmak bile bana iyi geldi farklı yatakta yatmak.Galiba en iyisi bu
Neyi bekliyor ki acaba? Tam emin mi değil acaba boşanmaya

beren_naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
2.130
4.151
Neyi bekliyor ki acaba? Tam emin mi değil acaba boşanmaya
Canım Eylül 16 da doluyor yıl.Anlaşmalı olacağı için 1 yıl dolmadan boşanamıyoruz. şu an adli tatil.Adli tatil de 31 Ağustosta bitecek.Onu bekliyor olabilir protokol hazırlatacak gelip eşyalarını alsaydı en azından adliyede çalışıyor ya hukuken yanlış bir şey mi yapmak istemiyor anlamadım.

Yukarı Alt