Küçük Düşün Büyük Olsun!

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.730
3.877
Aynen keyfini cıkar bebenin diyolar bide
Ne keyfi😆
20 gündür sıcak kahve icmedim
20 günlük bebeyle kahvaltı masasındayım 😂
Annem diyo oldunuz siz tmm😂
Ben işe başladım ilk gün hiç unutmuyorum
Şubede görevli abla masama çay getirdi
Ben şok kendimi öyle mutlu hissettim ki tarif edemem nasıl bir lüks gelmişti

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.730
3.877
Valla öyle
Erkekler para görmesin hemen yer buluyolar harcıcak🙈
Benimki karta attıgım 1000 tlden yemege baslamıs ucun ucun😏
Benzin almıs
Boya almıs evdeki kapıları boyucak
30 tllik boyayı karttan niye geciyosn yani🤦🏻‍♀️
Bu ay asısı,kontrolü var kızın karttan geceriz.
Byük mebla yatınca hic bekleme dedim
Bilezik yapılck onla dedim😅
İns yaparım🙈
Hemen yaptın yaptın sonra bir yer çıkıyor

citl

B€B€GİMM
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
4.383
1.077
Valla öyle
Erkekler para görmesin hemen yer buluyolar harcıcak🙈
Benimki karta attıgım 1000 tlden yemege baslamıs ucun ucun😏
Benzin almıs
Boya almıs evdeki kapıları boyucak
30 tllik boyayı karttan niye geciyosn yani🤦🏻‍♀️
Bu ay asısı,kontrolü var kızın karttan geceriz.
Byük mebla yatınca hic bekleme dedim
Bilezik yapılck onla dedim😅
İns yaparım🙈
Sen verdinya illa yicek o parayı seninki gavurdan kalma gibi davraniyolar benimki öyleydi
İşsizlik maaşı alınca kenara koyalım derdim su alınacak haberin varmı bu yapılacak ula hep benimkiyle yok kendininkide yeniyo bilezik almıştım son maaşa neymiş benim paradan verrcekmis birine borç kormu gözü verme kendinden ver varsa dedim vermedim arkadaşı sefa içinde grzsin kredi kartında vermedim verme ucunu kış derim yoksa erkekler daginik

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.730
3.877
Aynen katılıyorum deiyoki var sende para diyo gecistiriyo sen ak diyo bide bakiyon ondaki para bitmis gizli ucbes alın baby dimple
Ah baby çocukla çok zor gece yatmaz zombi gibiydim kendinde çok severim uykuyu
Şimdi 1.000 usd tamamlamak istiyorum
Hedef verdim kendime🤣

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.730
3.877
Sen verdinya illa yicek o parayı seninki gavurdan kalma gibi davraniyolar benimki öyleydi
İşsizlik maaşı alınca kenara koyalım derdim su alınacak haberin varmı bu yapılacak ula hep benimkiyle yok kendininkide yeniyo bilezik almıştım son maaşa neymiş benim paradan verrcekmis birine borç kormu gözü verme kendinden ver varsa dedim vermedim arkadaşı sefa içinde grzsin kredi kartında vermedim verme ucunu kış derim yoksa erkekler daginik
Benim altın sözüm şu ; sen erkeksin bakmak zorundasın🤷‍♀️
Ben çalışmasam ne olacak
Allah var hakkını yiyemem bu ay çok destek oldu
Yoksa tüm alış veriş bana kaçacaktı🤣

yedirenk79

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
3.575
3.292
Selam kızlar
Para kenarda hep olmalı onu bilir onu söylerim.bildikleri anda illa harcayacak yer buluyorlsr.ben çalışırkem kenara para atmasaydım şimdi biz bu evi alamamış olurduk. Ee bir de bazen bazı şeyleri niye aldın diye sorarlar ya işte o zamanlar için de para kenarda olmalı. Heleki işi bırakıp çalışmayınca çoook çok lazım oluyor benim paralar suyunu çekti.hepsini evin borcuna yatırdık. bir çeyrek altın bir de 200 tl attım kenara şimdilik. Eee bir de annemden 9000 sldım demiştim borç. Ev kredisi bitince onu ödeyeceğiz. 😉 onu da kenarda sayıyorum :)))

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
11.205
15.351
Gavurdan kalma cok iyimis ya aynen😅
Yok artk bide borc vercek oldu😏

citl

B€B€GİMM
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
4.383
1.077
Gavurdan kalma cok iyimis ya aynen😅
Yok artk bide borc vercek oldu😏
Verir ona kalsa altın bilezik para amanben vermem ya para yetmiyor sinir oluyorum nolcak bu gidişle okul gitvgrl istiyorum bu sıralar herkese
İkigun önce binadan çöp dokmedeye giderken çocuklarla yukarıdan biri maden suyu şişesi attı az kalsın çocuklarla bana gelcdkri yeni gelenler attı diye bağırdım bağırdım balkonda oturuyolar aşağı bakıp duruyor bağırdım bağırdım ağzıma geleni saydim bide ben atmadim diyo yüzlü yüzlü şeytan insan bulsun inş ne cinsler varya

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
11.205
15.351
Verir ona kalsa altın bilezik para amanben vermem ya para yetmiyor sinir oluyorum nolcak bu gidişle okul gitvgrl istiyorum bu sıralar herkese
İkigun önce binadan çöp dokmedeye giderken çocuklarla yukarıdan biri maden suyu şişesi attı az kalsın çocuklarla bana gelcdkri yeni gelenler attı diye bağırdım bağırdım balkonda oturuyolar aşağı bakıp duruyor bağırdım bağırdım ağzıma geleni saydim bide ben atmadim diyo yüzlü yüzlü şeytan insan bulsun inş ne cinsler varya
Aa gecmis olsun
Soda sisesi atmak nedir ya yuh artk🤦🏻‍♀️

Yukarı Alt