Küçük gözleri olanlar için makyaj sitili

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
aaaa ama olmadıkı şimdi :KK43: küserim valla bide ben görim daaaa.konuyu acan benim bi bakim nasıl yapmıs o makyajı
lütfen lütfen lütfen...
canım onu ezgibe söylemen lazım..resim onun resmi yani belki senin için tekrar koyabilir...a.s.

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
canım ben 2 yılodır aynı lensi kullanıyorum..benim ki yıllık ve fiyatı 100 ytl..markası sanırım bosh and lomb gibi birşey ve gri renk fakat gözde mavi-yeşil arası birşey duruyıor ve kimse kolay kolay lens olduğunu anlamıyor.ancak çok yakından ve dikkatlice bakmaları gerekir..göz rengini baya açıyotr fakat doğal duruyor..bunları çıkarttığın zaman lens solisyonu dediğimiz sıvı bir losyonun içine koyuyorsun ve takmadan öncede muhahkkak onu la temizliyorsun ilk önce..canım bu lensler hakkında ve marka ve çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi güzellik ve sağlıklı bakım önerileri bölümünde bulabilirsin..orada bi arkadaş konu açmış lenslerle ilgili..tüm marka çeşitlerinden bahsediliyor..benim markalar hakkında pek fazla bilgim yok...2 yıldır aynı lensi kullanıyorum..ama o bölüme bir nak istersen..ama benim kullandığım lens senin gözündede çok doğaş durucaktır eminim...

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar dediğinz gibi yaptım gözlerim normalde iri ama daha iri olmasını istiodm çok saolun çok güsel oldu :)

>>>SENemmm<<<

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim gözlerim de çok küçük arkadaşlar yaa...hele güldüğüm zaman daha da küçülüyorlar.kıvılcım1 arkadaşımın verdiği tarifi denicem...ben de bir zamanlar duydum aslında gözlerin büyük görünmesi için alt kısmına beyaz renk sürülmesi gerektiğini ama hiç uygulamadım nedense...neyse teşekkürler arkadaşım tarifin için.

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
rica ederim canım ... umarım işe yarar.... ben çok nadir yapıyorum bunu ve gerçekten işe yarıyor..umarım sende faydasını görürsün...ama rımel kullanmayı unutma özelliklede alt kirpiklerine...

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar ben şoyle yaptım biraz değiştirdim gözlerim normalde iri ama daha iri olsun istedim alt kirpiklerimin iç tarafına doğru dediğiniz gibi beyaz kalem çektim üst göz kapağımın kirpik içine siyah kalem çektim gözlerimi gerdirdim açtığımda gozumu hafiften goruncek şekilde beyaz far sürdüm göz kapağıma alt kirpiklerin dışından da siyah kalem çektim biraz dısa taştırttım rimelide sürdüm süper durdu gözlerim ya pek anlatamadım sanki ama anladığınız kadarıyla yapın deneyin derim :KK70:

kalipso

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
göz kapaklarına 3 reng far kullanacaksınız : 2 reng koyu ve açık ve 1 beyaz reng.Önce kapaklara bir ton açık reng kullanacaksınız,sonra göz köşelerini siyah ve ya çok koyu tonla boyayacaksınız ve kaş altına ve göz altına beyaz reng kullanacaksınız.Mesela elimizde koyu ve açık kahve rengler var : açık kahveyi göz kapaklarına,koyu kahveyle göz kenarlarını kaldıracaz,sonra kiprik diplerine sürecez ve beyaz reng kaş altına ve göz altına azcık sürülecek

Yukarı Alt