Küçük rahim

folower

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
732
1.399
Merhaba arkadaslar benım 5 tüp denemem var. Maalesef 1 tuttu o da düştü.
Bugün gittiğim doktor bana rahmimin küçük oldugunu dogal yolla zor gebe kalabılecegımı söyledi. Tüp bebekle de olursa düşük ve erken doğum riskim oldugunu söyledi.
Böyle durumda olup da gebe kalan var mı. Çok endişe ettım. Cok uZgunum bana doktor umutsuz konusu gibi oldu. Aynı durumda olup gebe kalan var mı

limoncicegi41

Aktif Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2016
4.184
4.657
Merhaba arkadaslar benım 5 tüp denemem var. Maalesef 1 tuttu o da düştü.
Bugün gittiğim doktor bana rahmimin küçük oldugunu dogal yolla zor gebe kalabılecegımı söyledi. Tüp bebekle de olursa düşük ve erken doğum riskim oldugunu söyledi.
Böyle durumda olup da gebe kalan var mı. Çok endişe ettım. Cok uZgunum bana doktor umutsuz konusu gibi oldu. Aynı durumda olup gebe kalan var mı
canım küçük rahim mi yarım rahim mi? ben yarım rahımlıyım. co defa hamıle kaldım düşük yaptım hepsini. ama doguran cok. ikiz doguran bıle var. rahım genısletme amelıyatları var. usta ellerde yaptırabılırsın.

folower

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
732
1.399
canım küçük rahim mi yarım rahim mi? ben yarım rahımlıyım. co defa hamıle kaldım düşük yaptım hepsini. ama doguran cok. ikiz doguran bıle var. rahım genısletme amelıyatları var. usta ellerde yaptırabılırsın.
Vallahı küçük rahim dedı.. Aynı sey galıba Ikısıde biraz aradtırdım ama bana küçük rahim 3 cm dedı. Ay cok kötüyüm cok fenayım. Cok üzülüyorum 1 kez düşüğüm var benimde. Canım cok ama cok sıkkın. Rahim fılmı cekmemi istedi doktor..bılmıyorum pat diye yüzüme söyleyince cok üzüldüm. Yumurta rezervım felan cok ıyı.

limoncicegi41

Aktif Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2016
4.184
4.657
o zaman endişe etme. üzülme çünkü dogustan. filmi en kısa sürede cektir. filmin akabinde hamile kalman cok olası

Yukarı Alt