Küçük saçlar nasıl uzar?

rujj

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
919
975
Merhabalar
Saçlarım ince telli ve az olduğundan bu küçük uzamayan saçlara takmış durumdayım arada kesıyorum uzamaları için banamısın demiyolar aynı boya gelip kalıyolar:KK43: bu ufak saçları uzatan veya uzaması için bı formül bilen varmı? $Image.jpg

capoeira

İmkanlar el verdikçe, hayallerini yaşa
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
1.975
1.242
Merhabalar
Saçlarım ince telli ve az olduğundan bu küçük uzamayan saçlara takmış durumdayım arada kesıyorum uzamaları için banamısın demiyolar aynı boya gelip kalıyolar:KK43: bu ufak saçları uzatan veya uzaması için bı formül bilen varmı? Eki Görüntüle 925117
50 ml argan yaginin yada zeytin yaginin icine 3 dis sarimsaki surt..3 gun bekle..ve sacina sur..bu uygulamayi gece yap sabah yika..sarimsagin dibe cokmesini sagla cokmuyorsa suzdur ama sarimsagi sacina degirme yoksa yikamasi nerdeyse imkansiz..haftada iki kez yap..4 hafta sonra bana yaz :)

capoeira

Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
1.975
1.242
kardesimin kiprikleri dokulmustu..sacimda ise yaradi kiprigimdede deniycem dedi..3 kez yapti..herkez takmami diye soruyor

rujj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
919
975
50 ml argan yaginin yada zeytin yaginin icine 3 dis sarimsaki surt..3 gun bekle..ve sacina sur..bu uygulamayi gece yap sabah yika..sarimsagin dibe cokmesini sagla cokmuyorsa suzdur ama sarimsagi sacina degirme yoksa yikamasi nerdeyse imkansiz..haftada iki kez yap..4 hafta sonra bana yaz :)[/QUOTE]

Ahh benim kadim dostum:KK54: şimdi zeytinyağı kullanıcam ben 3 diş sarımsağı rendemı yapıyım? normaldede zeytinyağı suruyorum sacıma kucuk saçlar uzamıyo sarımsak faydalı olurmu

capoeira

Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
1.975
1.242
50 ml argan yaginin yada zeytin yaginin icine 3 dis sarimsaki surt..3 gun bekle..ve sacina sur..bu uygulamayi gece yap sabah yika..sarimsagin dibe cokmesini sagla cokmuyorsa suzdur ama sarimsagi sacina degirme yoksa yikamasi nerdeyse imkansiz..haftada iki kez yap..4 hafta sonra bana yaz :)
Ahh benim kadim dostum:KK54: şimdi zeytinyağı kullanıcam ben 3 diş sarımsağı rendemı yapıyım? normaldede zeytinyağı suruyorum sacıma kucuk saçlar uzamıyo sarımsak faydalı olurmu[/QUOTE]

yag sirf bakim icin ve kokuyu azaltmak icin..asil madde sarimsak..ciddi diyorum dene inan pisman olmazsin..benim kafa kanish kopekler varya oyle kabariyordu..simdi gordun sacimi varmi oyle havada kalan saclar..he bu arada evet rendele ama ltfn sacina sarimsak gelmesin valla onu ayiklayasiya sacina iskence ediyosun dahada kotu olur

rujj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
919
975
Simdi yapiyirum karisimi cnm 3gun sonra surucem hadi bismillah :)

rujj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
919
975
yag sirf bakim icin ve kokuyu azaltmak icin..asil madde sarimsak..ciddi diyorum dene inan pisman olmazsin..benim kafa kanish kopekler varya oyle kabariyordu..simdi gordun sacimi varmi oyle havada kalan saclar..he bu arada evet rendele ama ltfn sacina sarimsak gelmesin valla onu ayiklayasiya sacina iskence ediyosun dahada kotu olur[/QUOTE]

Ahh o sarımsak+yağ kavanozunu açmamla bir pis koku at kokusu dıyoruz böylelerine:KK53: Neyse zar zor sürdüm 2 saattde bütün evi sardı koku bidaha yaparmıyım asla:KK45: yöntem iyi işe yarar olabilir ama dayanılcak gibi değidi:KK43:

capoeira

Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
1.975
1.242
Ahh o sarımsak+yağ kavanozunu açmamla bir pis koku at kokusu dıyoruz böylelerine:KK53: Neyse zar zor sürdüm 2 saattde bütün evi sardı koku bidaha yaparmıyım asla:KK45: yöntem iyi işe yarar olabilir ama dayanılcak gibi değidi:KK43:[/QUOTE]

kiyamaaaammm..biz kadinlar boyleyiz be cano..yok sac yok tuylerden kurtul yok zayifla aman sarkmasin gobegin..erkek olup killi gobekli kel dolasmak varmis :KK52:

rujj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
919
975
erkek olsamda bakımlı olurdum ben ya şöyle miss gibi kokanlardan:KK51:erkek olasım geldi bak şimdi:KK1:

Yukarı Alt