Kulak Egzaması Cinnet Sebebi

manik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
merhaba 2 yıla yakın kulagımda egzama var daha önce hiç böyle bir sorunum yoktu 3 kere doktora gittim ilk gittimde merhem verdiler işe yaramadı 2 ci gittigimde içinde alkol olan ve canımı bayagı yakan bir damla kullandım 1 hafta falan geçti kaşıntı sonra tekrar başladın son gittimdede kulak damlası ve merhem verip yolladı doktor kulagına su girmemesi lazım dedi kulak egzaması yaşayan ve bundan tamamen kurtulan varsa lütfen yazsın naptıgını yoksa kulak kaşımaktan cinnet geçiricem artık ve kaşıdıkça dahada çok acıyor gece uykurken bile kaşıntı rahatsızlıgından uyanıyorum gerçekten çok sinir bozucu.

rxuxyagibixsxeker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
kulak egzaması bilmiyorum egzamadan çok çektim oğlumda vardı dut kurusu kürü çok iyi geliyor bide andız pekmezi çok geçmiş olsun

manik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kulak egzaması bilmiyorum egzamadan çok çektim oğlumda vardı dut kurusu kürü çok iyi geliyor bide andız pekmezi çok geçmiş olsun
dur kurusu kürünü kulagımdaki egzama içinde kullanabiliyormuyum yoksa sadece eller içinmi uygulanabilir

pembeveduru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşım ben sana özel msj atamadım ama benim konumun altına dua yı ekledim inşallah görürsün

rainmistik

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
geçmi olsdun bendede vardı berbat bişey bende kulak tıkacı kullanınca oldu.teşhis edeedi bide dr lar bisürüantibiyotik kullandım boşa.sonunda içinde alkol olan oı ilaç sayesinde geçti.1 kez daha tekrar etti sadece.nedenini bıulmak lazım bence benimki tıkaçtan

uzumgozlum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
geçmiş olsun canım kulak egzaması gercekten insanı çıldırtan bişey .bende de vardı halada var ilaçlarla kula içindeki egzemayı bastırdım ama bu seferde enseme saç diplerime attı 6 senedir bunun çöüzümünü arıyorum ama bulamadım denemediğim doktor gitmediğim alternatif tıpla ilgilenen insan kalmadı yok çöüzümü hepsi para tuzağı . stresten deniliyor hep o hastalığın oldugunu unut geçicek diyorlar .ama unutsamda unutmasamda o hep orada şimdi birde tepemde bir bölgede dökülme başladı .hepsi üst üste gelince nasıl unutulur hastalık bilemiyorum .Allah yardımcımız olsun ..

balhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benimde kulağımda egzama var.Pul pul döküntüler oluşuyor kulağımın içinde kaşıntıdan duramıyorum.Bu dertten kurtulan yokmu?

kristaltane

işte ben
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde kulak egzamam vardı nasıl bir duygu biliyorum hatta artık kaşımaktan yoruldum kulağımın içini.bende doktora gititğimde egzama için krem verdi bir haftada geçti çok rahatım.su girmesi yabancı cisim girmesi neden olabiliyor ve tıkaçlar çok acıtıyor gerçekten yumuşak silgi olan tıkaçlar var onlardan kullanabilirsiniz

EbRuLi

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
21
bunun çözümü yok mu ya, doktor sürekli ilaç veriyor, damla ve krem habire sürüyorum
yastığım vs sürekli batıyor. o kadar şiddetli kaşıyorum ki eşim uyanıyor:KK43: delirmek üzereyim!

Yukarı Alt