Kullandığımız Ve Memnun Kaldığımız Selülit Kremleri?

benesmeralda

Kanatlarım var ruhumda...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
kızlar ben bir iki güne bu iki kremden birini alıcam kullanan var mı hangisin alayım yardımcı olursanız sevinirim

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.094
Hangi kremler canım adı çıkmamış

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yesil_peri

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
Auyyy kremi bosver yaaa sana super bi onerim.var.. bi kaseye 2 tatli kasigi turk kahvesi koy ve krem kivamina gelene kdr da limon sık. . Banyoya gir selulit olan kisimlara kese yap ama cildin kizaracak iyice bastir 5 dk falan sürsun bi bacak en az.. ve soonra ilik suyla yika istersen sabunla yika veya dus al farketmez. 1 haftada selulitlerin sifir olcak ve tskr edeceksin cnm :)) eger asiri deilse selulitin 1 haftada yok olur ama coooksa binkac hafta.. hergun yap.

Ayrica mesela 3 4 gun yaptin dielim yada 1 hafta sonra biraktin o an farketmiosun aradan bi hafta daha gecio bakiosun selulit kalmamis. Cnku kese yapildiginda ordaki kan aksiini hizlandiriyor hucreleri uyariyor bu yzden zamanla cilt kendine gelior ve duzgun bi gorunume giriyor ben denedim mukemmel. Gecen baktim selulit var yine 2 kere yaptim sifirlandi :KK70:ddd herkeseeeee siddetle tavsiye ediorum. Ddeneyin bisey kaybetmezsiniz. Selulitsiz gunler dilerim :)

yesil_peri

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
canım barbara bort ve matrigen ikisi arasında kaldım
Matrigen bende var selulite ne kd iyi blmiorm cnku selulit icn allta yazdigm seyi uyguluorm skntim yok fakar sikilasma konusunda muhtesem. Sporsun 10 gun kullandim kuzenim dedi bacaklarin sikilasmis hayirdie falan ki normalde cok yumusaktirm. Tavsiye ediorum inceltiyorda :)

yesil_peri

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
Vede soyledigimi uyguladiktan sonra kesinlikle yazıyorsunuz sonucu bekliorm :)

yesil_peri

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
Ben de yapıcaaaaaammmmm

Bekliorm sonucu mutlaka yaz ama etkisini gormek icn bikac gun gecmesi lazim o yzden yaptiktan sonra direk aynanin karsisina gecmeyin :KK70: 1 kere yap hatta 3 4 gun sonra yada en fazla 1 hafta sonra bakcaksin ki hafiflemis sadece 1 kereyle bile fark gorulecek :)

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.094
Auyyy kremi bosver yaaa sana super bi onerim.var.. bi kaseye 2 tatli kasigi turk kahvesi koy ve krem kivamina gelene kdr da limon sık. . Banyoya gir selulit olan kisimlara kese yap ama cildin kizaracak iyice bastir 5 dk falan sürsun bi bacak en az.. ve soonra ilik suyla yika istersen sabunla yika veya dus al farketmez. 1 haftada selulitlerin sifir olcak ve tskr edeceksin cnm :)) eger asiri deilse selulitin 1 haftada yok olur ama coooksa binkac hafta.. hergun yap.

Ayrica mesela 3 4 gun yaptin dielim yada 1 hafta sonra biraktin o an farketmiosun aradan bi hafta daha gecio bakiosun selulit kalmamis. Cnku kese yapildiginda ordaki kan aksiini hizlandiriyor hucreleri uyariyor bu yzden zamanla cilt kendine gelior ve duzgun bi gorunume giriyor ben denedim mukemmel. Gecen baktim selulit var yine 2 kere yaptim sifirlandi :KK70:ddd herkeseeeee siddetle tavsiye ediorum. Ddeneyin bisey kaybetmezsiniz. Selulitsiz gunler dilerim :)
Canım karışımı sürüp bekletiyor muyuz yoksa duşta mı süreceğiz?

Yukarı Alt